Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Élnétek tovább egy boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek tovább egy boldogtalan házasságban, csak hogy a gyerek boldog legyen?

Figyelt kérdés

Igazából a gyerek érzéseit nézem csak. Imádja az apját, én viszont már régen csak sínylődök ebben a kapcsolatban.

Megéri szerintetek egy életen át küzdeni, lemondani, boldogtalannak lenni (a gyerekkel ez nincs éreztetve) csak hogy a boldog családi hátteret megteremtsem a fiamnak?


2013. máj. 18. 12:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
15%
Megéri, ha önzetlen vagy.
2013. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megvalósítani, mert előbb-utóbb kiborul a bili. Meg egyébként sem kell feláldoznia a szülőnek az egész életét a gyerek kedvéért. Ha sehogy sem tudjátok megoldani a gondjaitokat a férjeddel, akkor inkább folytassátok külön.
2013. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy boldog, akkor előbb-utóbb a gyerek sem lesz az.

A gyereknek nem az jelenti a boldogságot, ha anya meg apa együtt élnek, hanem hogy mindketten boldogok. És az pedig vagy úgy valósul meg, hogy együtt vannak, de ha így nem boldogok, akkor pedig külön, akár majd egy másik párkapcsolatban.

Mert előbb-utóbb a kedved is olyan lesz, a pároddal való kapcsolat is olyan lesz, veszekedés, problémák megoldások nélkül, ami egyáltalán nem tesz jót a gyereknek.

Én magam egy olyan házasságban nőttem fel gyerekként, ahol csak miattam maradtak együtt a szüleim. Köszönöm szépen, ha én választhattam volna, akkor azt választottam volna, hogy inkább legyenek a szüleim külön, de legyen mind a kettő, akár mással, de boldog és nekem is sokkal jobb lett volna.

2013. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
Az fontos kérdés, hogy mitől nehezen élhető a házasságod? Mert például egy részeges vagy agresszív apa mellett nem maradnék a gyerekkel. Ha csak úgy érzem, hogy kihűlt a kapcsolat, már nem találok benne örömöt, azt inkább a saját hibámnak tekinteném, és ez esetben igenis tudok segíteni a dolgon, nem a válás a megoldás. Én ez alapján döntenék.
2013. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

De a ha te nem vagy boldog a házasságban,akkor a gyereknek sincs boldog családi háttere.

Hány éves gyerkőcről van szó?

2013. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
44%

attol fugg miert vagy boldogtalan ?

Minden hazassagot kapcsolatot meg kell probalni megjavitani nem szabad csak ugy valamit eldobni

nagy teveszme azt hinnni ha elvalsz szetmesz jobb lessz boldogabb leszel mert sajnos sokszor meg rosszabb lesz a helyzet es penztelenseg vitak konfliktusok jonnek a valassal.

Gondolkodj el ezen.

2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy nem éreztetitek, de attól még megérzi! Először próbáld meg rendbe tenni a házasságod! Tegyetek meg mindent, hogy megmentsétek a kapcsolatotokat, de ha semmi sem sikerül, akkor sajnos szét kell menni. Utána minda2en boldogabbak lesztek, és a gyerek is ezt fogja érezni! Sokkal fontosabb egy boldog szülő, mint egy házas szülő!:)
2013. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

A gyermek megérzi azt ha nem boldog az édesanyja,lehet hogy jót szeretnél de ha a férjeddel maradsz akkor biztos hogy visszájára fog elsülni a dolog.Ha kislány a gyermeked akkor meg főleg,hisz te vagy előtte a példa,és mindenki jobban szeretne maga előtt egy életvidám mosolygós boldog példát anyát látni mint egy boldogtalan életunt valakit.Egyébként

van egy mondás erre,jobb egyedül boldogtalannak lenni mint párban.

Én ezt már megtapasztaltam,és mikor otthagytam a párom,sokkal nyugodtabb és rugalmasabb lettem utána,és még az önbizalmam is visszajött,miután kihevertem a dolgot.

2013. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is attól függ mi a boldogtalanság oka. Ha nem tudtok normálisan élni akkor válás. Ha "csak" problémáitok vannak akkor én nem válnék. Illetve nem váltam. Volt a házasságunkban egy két éves mélypont, sok tényező bejátszott, amit nem szeretnék vázolni, de úgy álltunk hozzá hogy megoldjuk. Tudom, hogy a gyerekek is érezték, beszéltünk is róla. Szerintem minden kapcsolatban van ilyen, csak nem illik róla beszélni.
2013. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
A gyerek előbb utóbb megérzi, hogy nem működik köztetek a dolog, és talán attól lesz boldogtalan, hogy inkább váltatok volna el, minthogy szenvedj mellett, főleg ha idővel majd jönnek a veszekedések és abban nő fel a gyerek. Ne áldozd be magad!
2013. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!