Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen programotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programotok van a pároddal? Mennyi időnként? Heti vagy havi rendszerességgel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel dj igy heti rendszerességgel...de ez nem kettőnkről szól ugye...ami csak kettőnkről szol azért igyekszünk két hetente csinálni valamit...nem nagy dolog...fözöcskézés, vmi film megnézése...egymással törödés, mozi stb...a lényeg h csak ketten...de többségben a barátainkkal vagy a szüleimmel van programunk...a buli lényegében kötelező jellegű, így azt barátokkal...a szüleimmel meg szipmlán szeretünk lenni, hazajárni...mindenesetre igyekszünk havi kétszer legalább csak egymással törödni...amugy meg gyorsan elmennek a hétköznapok...hétvégék is...ja és együtt élünk....

24L

2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti rendszerességgel (vagy sűrűbben, ahogy tehetjük) járunk túrázni, kerékpározni. Hétvégéken általában ezek a programok. Ha nincs jó idő, akkor tévézünk, filmezünk, beszélgetünk. Mindennapos program lehet a kutyasétáltatás, városi séta, vásárlás.
2013. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom mindenkinek mást jelent a program. Én a férjemmel minden este szánunk egymásra időt, miután együtt vacsoráztunk megbeszéltük kivel mi történt, vagy megnézünk egy filmet vagy együtt olvasunk stb ez is lehet program...

Minden pénteken találkozunk a barátainkkal egy helyre hívjuk az én baráti köröm és az ő baráti körét de lényegében alig találkozunk mert ilyenkor a haverokkal vagyunk nem egymással...

Minden szombaton lovagolunk , és utána ha marad még időnk biciklizünk, futunk túrázunk stb....vagy családot látogatunk Ezen kívül havonta-kéthavonta egyszer éterem , buli és színház .....De ez persze megváltózik ha jön a baba

2013. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Havonta egy hosszú hétvégét rendezünk magunknak.Ilyenkor kikapcsoljuk a telefont, és csak egymásra figyelünk. Vagy egy hazai wellness, vagy közeli külföld, de el a megszokott közegből.19 év házasság után különösen kellenek ezek a dolgok.Igaz, nem vagyunk öregek, én 36, Ő 40, 19 éves fiunk van, de szerintem ezek nélkül az intim napok nélkül már megcsömörlöttünk volna a mókuskerékben. Ilyenkor van minden, ruhaletépős szex, romantikázás, vacsora, tánc, szóval nagyon kellenek ezek a napok.
2013. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk már van gyerekünk.


Heti 1x megyünk bevásárolni gyerek nélkül, utána moziba, sétálni, ebédelni, haza szexelni vagy aludni :-), valami előadásra. Utoljára pl stand up-délutánon voltunk, nagoyn jól éreztük magunkat.

2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs megszabva. De azért havi rendszerességgel megyünk étterembe, állatkertbe, Duna-partra, Margitszigetre, stb., ahová épp kedvünk van. Vagy csak együtt főzünk, filmet nézünk, ilyesmi.
2013. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok minden mozi,színház,kirándulás,séta,egy vacsi egy jó kis étteremben,sok helyre járunk ,de van,hogy havonta egyszer ,és van,hogy hetente többször is változó.
2013. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Heti kétszer futni járunk együtt, utána vacsi vagy mozi vagy csak egy kávé valahol közösen. Ilyenkor csak az a lényeg, hogy kicsit távolabb legyünk az otthontól, hogy ténylegesen csak egymásra koncentráljunk. Néha sikerül kicsit több időt is kettesben tölteni, de erre a két napra fixen nagyon odafigyelünk mindketten.
2013. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom elég unalmas.

A közös program általában közös fözés. Ha kérem, akkor havi egyszer- kétszer elmegyünk kajálni.

Èn edzeni járok szinte naponta, új szakmát tanulok és nyelvet, kutyázok, szóval én elvagyok. De öt pl nem tudom rávenni se a konditeremre, se arra, hogy eljöjjön velem kutyat setaltatni.

2014. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!