Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felsőbbrendűnek gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felsőbbrendűnek gondolt férjröl mi a véleményetek? Hogyan lehet egy kicsit a mélybe huzni hogy nem körülötte forog a világ nem minden ugy van ahogy ö mondja hogyan lehet hogy ne uralkodjék a másikon és egyenrangu partnerként viselkedjen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta viselkedik így? Rólad van szó?
2013. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan miben nyilvánul meg a viselkedése?
2013. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mindennek ugy kell történnie ahogy ö mondja ha másképp van kiakad

ugy kel öltözködni és viselkedni ahogy ö akarja

pl ma reggel mondtam hogy azt tudja e ha megtörténi a gátáttörés és homokzsákozni kell neki is menni kell mivel 2 utcányira van a duna tölünk , erre mit mond ja nekem fél europát kell igazgatnom egyeztetnem kell majd a munkahelyén


na majdnem dobtam egy hátast emiatt a bal bla szöveg miatt

2013. jún. 6. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Adni neki egy esélyt. Leülni megbeszélni vele a dolgokat, hogy ez neked rosszul esik, és néha meghallgathatná a véleményedet is. A hisztit ignorálni. Tudomására hozni, hogy nem vagy az anyukája, hanem a felesége vagy. Ha nem változtat és továbbra is ezt csinálja, akkor megmondani neki, hogy szívem én szeretlek, de a végtelenségig én sem tudok mindent tolerálni tőled. A gát dologgal meg: mondd azt neki, hogy oké szívem, ha nem akarsz segíteni, majd én megyek homokzsákot pakolni. Ettől talán kicsit majd észhez tér.
2013. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen volt, vagy csak mostanában változott meg? Mert ha mindig is ilyen volt, akkor sehogy nem tudsz ezen változtatni.
2013. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleged van, végképp nem tudsz vele lenni, dobd fel a válást. Mondd, hogy ezért már nem tudsz vele élni és nem is akarsz. Ez fejbe szokta csapni őket.
2013. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!