Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ideje sokat járok turkálób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje sokat járok turkálóba, sok ruhát veszek. Átalakítom őket, varrok, hímezek rájuk, néha festek is ruhafestékkel és utána eladom. Persze sokat hordok is. A férjemnek ez nem tetszik, szerinte ez már beteges. Igaza van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Oh... a net előtt ülni munka után még 5 órán keresztül, vagy naponta felmosni, na az a beteges!

Én is kreatív vagyok, és tudom milyen szuper így varrni, alkotni! :) Így, h még pénzt is keresel vele, sztem egy szava nem lelhet.

Esetleg nem a szex vagy a meleg étel rovására szorgoskodsz? Talán az bántja a csőrét.

2013. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ez a hobbid, az teljesen OK. Ha emiatt őt elhanyagolod, túldolgozod magad (nem alszol eleget), a lakást hanyagolod el nagyon, vagy a gyerekeket (ha vannak), vagy őt is megpróbálod ebbe belekényszeríteni, az viszont baj.


Mikor beszélgettél a férjeddel utoljára legalább egy órát, olyan dologról, ami nem ilyen napi csip-csup dolog, vagy más szervezés, hanem amikor egymás érzéseit, problémáit, újságolnivalóit stb. hallgattátok meg? Ha több, mint egy hete volt ilyen utoljára, az gyanús. Persze más családokban is elhanyagolhatják az ilyesmit, ez nem a varrástól függ.


Ha valami ilyesmi fennáll, akkor elképzelhető, hogy a férjed a valós problémát (hogy nem törődtök egymással) a varrásra vetíti, az lesz a bűnbak. Mindenképpen a gyökérproblémát kell kezelni, nem a tüneteket.

2013. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs igaza. Ez egy tökjó hobbi, kreatív vagy. Ráadásul a turikban sokszor nagyon jó cuccokat lehet találni.
2013. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok a lányunkkal, az ő munkaidejében járok turkálóba és akkor is ügyködök.

Ugyanúgy eljárunk együtt, beszélgetünk mint korábban. Nem vagyok teljesen hülye, tudom hogy ez nem az a téma ami egy férfit leköt :-)

2013. jún. 6. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt egy nőismerősöm, ő is sokat vásárolt a turkálóban. Ha kinyitott egy szekrényt, kidőlt belőle a rengeteg felesleges kacat. Közben meg ételre nem futotta. Elváltak e miatt. A nőt a mai napig kezelik a pszihiátrián...
2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is, szerintem tök jó dolog ez. A párod támogathatna, végül is azért a társad.
2013. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz. Ez a hobbid és még értelme is van,pénzt is keresel vele. Ha tényleg nem hanyagolod el a családod akkor csak így tovább, további boldog, kreatívan eltöltött órákat kívánok :)
2013. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hm. Akkor szerintem nincs igaza a férjednek. Neheztel is ezért, hogy sokat varrsz, vagy csak megszól érte? Ha nem neheztel, akkor nincs baj, ezt ő ennyire furcsának találja, ez van, de ebben az esetben is jó lenne kideríteni, hogy miért gondolja így (már csak azért is, mert így jobban megismered, és szerintem jó, ha a házastársak egymást minél jobban ismerik). Ha neheztel, az már nehezebb dió, akkor tényleg fontos a mélyére ásni, de nem annyira tudom, hogy hogyan kéne.
2013. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem szuper!!:) csináld csak! neked öröm, és még pénzt is hoz...nem hinném, hogy ennek gondnak kéne lennie! :)

24L

2013. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!