Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok Budapesten jó pszichi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok Budapesten jó pszichiátert ajánlani? Nem pszichológust!

Figyelt kérdés
Férjem depressziós lett, és meg nagyon nehezen bírom... A kistesót tervezgettük, és ide kerültünk... Pszichológushoz jártam még a terhességem előtt, de hatásosabb lenne a pszichiáter valami nyugtató bogyó... 3,5 hónapja beteg vagyok, pikkelysömörös lettem...
2013. jún. 17. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
A férjed depresszióját orvos állapította meg?
2013. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy tudom pszichiáter-hez beutaló kell ugyanis ő már a súlyos esetekkel foglalkozik!
2013. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Keress rá a neten, vagy még jobb volna, ha elmennél a háziorvoshoz és tőle kérnél tanácsot. És az lenne a legeslegjobb, ha párterápiát csináltatnátok, esetleg egyéni mellett, mert úgy látom, hogy mindkettőtökkel gond van. A pikkelysömör pl. tipikus szomatizált jele az elfojtott agressziónak (a szomatizálás azt jelenti, hogy a lélek bajait a test nem képes elviselni, és a saját nyelvén közli).


Ps: Általában a bőr betegégei mindig azt jelentik, hogy "ne érj hozzám".

2013. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

"Ps: Általában a bőr betegégei mindig azt jelentik, hogy "ne érj hozzám"."


Neked van eü végzettséged? Nagyon remélem, hogy nincs.


A pikkelysömör autoimmun betegség, amire a hajlam öröklődik. Nőkben hajlamosabb előjönni. Jól kezelhető, de el nem mulasztható, viszont jó kenőcsöket tudnak rá írni, amik majdnem teljes tünetmentességet biztosítanak.


Férjed nem akar pszichiáterhez menni?

2013. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
4-es! Pedig bizony a 3-as válaszolónak van igaza. És igen, van egészségügyi végzettségem, csak nekem agyam is van hozzá, veled ellentétben.
2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Jó, küldd már át a diplomád, rendben? :D


Ez egy anonim oldal, itt senki nem tud semmilyen végzettséget bizonyítani. Én sem.


Viszont az szánalmas, hogy sokan mindent ráfognak a lelki okokra, AZELŐTT, hogy megkérdeznének egy orvost, aki lehet, hogy felírna egy-két gyógyszert, és akkor egy csapásra megoldódna a probléma, ami megkeserítette az illető életét, különösebb kockázatok vagy mellékhatások nélkül.


Ezt minden alkalommal le fogom írni, amikor szükségét érzem. Úgy gondolom, hogy az, hogy MINDEN betegség kialakulását egy az egyben csak a lelki okokra fogják sokan, az színtiszta elmenekülés a problémák elől. Vannak betegségek, amelyek a lelki problémáktól alakulnak ki, és vannak, amelyeknek a kialakulását a lelki problémák felgyorsítják, de aki kizárólag ebből eredeztet mindent, egy csaló, egy guru, egy unintelligens ember, aki lusta utánanézni a természettudományos okoknak, vagy csak azért nem néz utána, mert fel sem fogja őket.


Nagyon szomorúnak találom az olyan kommentelők beírásait, akik azt hiszik, hogy egy betegség azért alakul ki valakin, mert nem akarja, hogy a férje hozzáérjen... Ezt így megállapította az internet túlfeléről? Nagyon spíler diagnoszták vannak itt... Számomra ez az egész hozzáállás undorító. Mit tud ő a kérdező párkapcsolatáról?


Inkább orvoshoz kéne küldeni a kérdezőket első sorban, mielőtt valaki már a számítógépe elől a betegség okait is egyből meghatározza, nem? Olyan szánalmasak az ilyen beírók, hogy el sem lehet mondani.


Ettől egy lépés az, hogy pénzért ajánljon segítséget a kérdezőnek privátban... Aki ezt nem látja át, azzal felesleges vitatkozni, úgyhogy köszöntem.

2013. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És kedves 6-os a te diplomádat miért nem látjuk? :)
2013. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A hármasnak abszolút igaza van! Látom, itt probléma, hogy a válaszom mellé nem mutogatom a diplomámat, majd biztos én is jól megkapom a magamét ettől a nagyokostól. :D
2013. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A férjem pszichológushoz jár, de nem igazán van eredménye, én meg egyre rosszabbul bírom ezt. Mivel nem hiszem, hogy a "beszélgetős" verzió most használna nekem, hiszen már próbáltam régebben. Azért gondoltam a pszichiátert. Férjem azt mondja, hogy nem tud megfelelni , mint férj, hiszen bele kellene vágni már a kistesódologba, de nem tud ebben gondolkodni. Ráadásul lombikos az első baba, és sokadjára sikerült csak. Most még én sem tudnék belevágni a baba-projectbe, de ahhoz, hogy mondjuk jövő nyáron lehetőségünk legyen, ahhoz már kellene lépni. Ehhez ő nem kell, de a beleegyezése nélkül nem léphetek. Szeret minket azt mondta, de mégis a legfontosabb dologban ő jobbra én meg balra.
2013. jún. 17. 21:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Már azt gondolom, hogy lehet jobb lenne ha elmenne. Így kezdődött, hogy el akar menni tőlünk. Pár napig próbáltam győzködni, de ő csak saját fájdalmában poshadt. Besokalltam, és kiraktam. Pár nap múlva visszakéreckedett, hogy nem tud nélkülünk élni... Az volt a feltételem, hogy szakemberhez kell mennie...de nem használt :(
2013. jún. 17. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!