Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kutakodnál a férjed, feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutakodnál a férjed, feleséged cuccaiban? Telefon, internet esetleg levél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 04:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem kutakodok,de ritkán belenézek. Nincs rejtegetni valónk. :)
2013. júl. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2013. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Igen, terhesen.

Szégyellem is nagyon. Az volt a rögeszmém, hogy megcsal.

Visszagondolok, és rá kell jönnöm, hogy semmilyen alapja nem volt a hisztimnek, a saját önértékelési problémáimon kívül.

2013. júl. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk nincs titkolnivaló :-) .Ha valami kell pl .egy tel szám ,mondja ott a telefon nézzem ki belőle .Sőt van ,hogy a facebook oldalán is én vagyok fent ,emaileit én nézem meg stb .. Nincs titkositva semmi ,ő is ugyanúgy bármikor beléphet az oldalamra .
2013. júl. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem kutakodnák, nincs rá semmi okom. Néha nyitva hagyja a FB oldalát, olyankor minden beleolvasás nélkül bezárom.
2013. júl. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem kutakodtam, de egyszer véletlenűl kiesett a zsebéből egy óvszer, akkor amikor már készültünk a család alapításra. Valamit kamuzott. Én hülye meg elhittem.

3 hónap múlva elhagyott, én meg ott maradtam terhesen.

Nem kell kutakodni, de senkit ne vakitson el a szerelem!

2013. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%

Kizárt!

Nálunk otthon, még ha nyitva is van valami az asztalon (mondjuk levél), vagy a gépen, akkor sem nézünk ele egymás cuccaiba. Ez alap.

2013. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

Soha. Én sem szeretem ha elolvassák a leveleimet, vagy kutatnak a dolgaim között, pedig nincs semmi titkolni valóm.

A volt férjemnél az volt a házasságunk vége felé az utolsó csepp a pohárban, amikor megkérdezte, hogy miért van a személyimben pénz. Teljesen elképedtem, hogy mit keresett a dolgaim között.

2013. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. júl. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%
4-es vagyok ,azért azt hozzátenném,hogy mi sem kutakodás miatt nézünk bele egymás dolgaiba .Ez a face ,email is olyan dolog ,hogy vagyok fent vagyok a saját oldalamon ,és ő mondja ,hogy nézzek már fel az ő oldalára is stb . Ez nálunk oda- vissza igy működik ;) .
2013. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!