Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki bejelöl facebookon,...

Ha valaki bejelöl facebookon, és én írok neki, hogy ismerem-e, akkor lehetséges, hogy ő meg sem kapja ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés

Hallottam valami olyasmiről, hogy be lehet állítani, hogyha valaki nem az ismerősöm, és úgy küld levelet, akkor az automatikusan az egyebek közé menjen. (amit ki sem ír piros egyessel)


Tehát ha én írtam az illetőnek, hogy honnan ismerem, akkor lehetséges, hogy azért nem válaszol mert (bár megkapta) de nem a beérkező levelekhez ment, hanem az egyebek közé? Magyarul ő nem is tud róla? Még mindig nem vonta vissza a jelölést, hónapok után sem, és nem válaszol.



2013. febr. 9. 18:28
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Ha írtál neki levelet akkor mindenképp megkapta. Ha kijelzi, hogy látta akkor csak nem akar rá válaszolni. Ha nem ír ki semmit, akkor valószínűleg nem vette észre. Nincs olyan, hogy egyebek. Biztos nincs facebook közelbe. Remélem segítettem!

2013. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De van ilyen, hogy "egyebek". Ha beállította a levelekre a szigorú szűrést, akkor elvileg az ismeretlenek levelei oda kerülnek. Szerintem is nézd meg, hogy látta-e, és ha nem, jelöld vissza, és úgy küldj üzenetet. Ha mégsem szeretnéd, hogy az ismerősöd legyen, egyszerűen törlöd, és kész.
2013. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem látta! Ezért is furcsáltam, mert csupán azért, mert fél visszaírni, nem hiszem, hogy az egyes a levélkénél ott van neki folyamatosan :D Ráadásul minek jelölne be, ha fél visszaírni?

Egyébként nem ismerem, valószínűleg ismerkedési szándékból írt rám, én pedig nem szeretem az ilyet, hogy közösségi oldalon csak úgy jelölgetnek. De azért nem akartam egyből visszautasítani a felkérést, ezért írtam neki levelet, hátha mégis ismerne valóban (bár erre kevés az esély)

2013. febr. 9. 23:35
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam: valószínűleg ismerkedési szándékból JELÖLT BE
2013. febr. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!