Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik fajta férj csalja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fajta férj csalja meg többször a feleségét, A, B?

Figyelt kérdés

A) Aki a házasság előtt nagy csajozós volt és nem bír leállni,


B) Aki lúzer volt korábban a nők terén, a feleségét szinte csak véletlenül szerezte, és most akar beindulni, a nőt is felhasználva?



2013. júl. 8. 09:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem B

Alamuszi nyuszi....

2013. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben az A. De nem szabad általánosítani. Ismerek olyat aki megváltozott a felesége miatt, de olyat is, aki 10 év után, kisgyerek mellett is csalja az asszonyt.
2013. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
Az A.
2013. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

Férfiként azt mondom, h A.

A másik, ha félre is lép, de csak néha, mert annak még talán lelkiismeret furdalása is lesz.

2013. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A B-nek eleve kevesebb sansza lesz kavarni másfelé. Mert egy jó lehetőséget azért kevés pasi hagy ki. De ha a lehetőség nem sétál az ágyba magától, akkor a B nem lesz elég tökös, hogy szerezzen magának valakit. Sokszor csak ennyin múlik.
2013. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A csalfa fajta csalja.
2013. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mondok egy C variációt: a papucsok. Azok az igazi csalós fajták. Nem véletlen hogy ugrál a nönek. (nem is azèrt teszi mert szereti) Így ugyanis a nö észre sem veszi hogy megcsalják. A gyanu el is van altatva. Papucs férfiakkal óvatosan! Sunyik.
2013. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%
Minden férfi DISZNÓ!!!
2013. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Először rá akartam vágni, hogy A, de belegondolva az első pasim, aki elég lúzer volt, de én megkedveltem, és hát nem szép dolog, de pasit faragtam belőle (az nem szép dolog, hogy megváltoztattam), szóval jó ruhákra biztattam, a haja is jól volt levágva, edzett, stb. Erre úgy kinyílt a csipája, hogy megcsalt 4 év után.


A párom, ezzel szemben nagy csajozós volt régebben, inkább egy éjszakás kalandjai voltak mint rendes barátnője, meg egyszerre egy csomó lányt fűzögetett, most rá sem néz másra. Ez 100%-ig biztos, tökéletesen megbízok benne. Az exemben azonban sosem bíztam, valahogy mindig éreztem, hogy csak azért nem csalt meg, mert más nőknek nem kellett, ha értitek.


Szóval nincs rá általános szabály.

2013. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi van neked, PHD-d hogy így fogalmazol? :o)
2013. júl. 8. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!