Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyobb eséllyel megy tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb eséllyel megy tönkre egy házasság az esküvő után első néhány évben, ha csak esküvő után költöznek össze?

Figyelt kérdés

Szóval, ha már egy pár együtt él évekig az esküvő előtt, akkor nem lehet akkora a változás az esküvő miatt, nem? De akik előtte sosem éltek együtt, csak esküvő után, ott nagyobb az esély, mert ott kezdik jobban megismerni a másik kisebb-nagyobb zavaró szokásait.

Mit gondoltok erről?


2013. júl. 13. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem házasodnék úgy, hogy nem éltünk együtt. Miért? Mert az, hogy X napokat együtt töltünk, meg elutazunk és együtt vagyunk 10 napot, az nem együttélés. Együttéléskor jönnek ki a dolgok, pénzügyek, napi rutin stb. És ha ez házasság után derül ki, akkor nehezebb kilépni, mint egy kapcsolatból.
2013. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyáltalán nem igaz, ha igaz lenne ma szinte nem is lenne válás, mivel házasság előtt a párok 97% biztos összeköltözik.
2013. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem éltünk együtt esküvő előtt és köszönjük, 6 éve jól megvagyunk.
2013. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1-nek is igaza van,másodiknak is (bár a %-os arányt nem tudom honnan vette),3-nak nem tudom mi ez a stílus,de biztos van olyan is és annak is igaza van,amit a kérdés sugall. Tehát,véleményem szerint is rettentő sok a válás ígyis-úgyis,de NYILVÁN több az esély rá,hogy két nem összeillő pár házasodik,ha még együtt sem éltek.

Kérdező megtudhatom mire a kérdés? Mert gondolok valamire... hátha úgy jobban tudnék segíteni,ha leírnád miért kérded,mert látom itt sem tolongnak a Válaszadók.

Bár ha így is kielégítő a válaszom,akkor ennyi!:)

2013. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Mi nem hogy nem éltünk együtt,még nemi életet sem éltünk párommal házasság előtt!!5 éve boldog házasok vagyunk,van 2 gyönyörű gyerekünk:)
2013. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Olvastam már itt több olyan kérdést, hogy az esküvő után teljesen megváltozott a párjuk, ilyen olyan amolyan lett, és előtte sosem volt ilyen stb. Most nem tudom visszakeresni ezeket a kérdéseket. De gondolom, értitek mire gondolok.

Mi már évek óta együtt élünk a párommal, és tervezzük az esküvőt. De nem nagyon tudom elképzelni, hogy bármi is megváltozzon amiatt (negatív irányba), hogy lett egy papírunk. Ezért gondoltam bele, hogy talán másoknál ezek a nagy esküvő utáni változások amiatt lehetnek, mert előtte még nem éltek együtt, és nem is igazán ismerték egymást.

2013. júl. 14. 09:12
 7/21 anonim ***** válasza:

nekem is fura ha valaki nem él együtt a párjával esküvő előtt, nem is tudnék komolyan venni úgy egy kapcsolatot hogy csak járogatunk moziba meg sétálni, illetve hétvégente együtt alszunk és ennyi az egész.

amikor összeköltöztünk, voltak komoly tányérdobálások, de ma már csak elnézően mosolygok ha visszagondolok :) hasznos volt, ezeket is át kellett élni hogy összecsiszolódjunk.

ha egy pár úgy kezdi a házasságát hogy megy a vita meg a balhé a hova tedd-kapcsold ki-vigyázz rá jellegű kérdéskörön, akkor sokkal inkább negatív élményhez vezet, hiszen az agyunkban a házasság mint egy rózsaszín vattacukorfelhő van kódolva, nem férnek bele az ajtócsapkodások.

ha pedig a kapcsolati kezdeti nehézségeként kezeljük, akkor máris más színezetben tűnik fel, pozitív útravalót adva, egyfajta mérföldkőnek, és nem a szép napok beárnyékolójának tartjuk. ez az én meglátásom.

2013. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

4-es vagyok. Van egy kérdésem,őszinte választ várok.:)

MIÉRT latolgatod,hogy mennyi esély van arra,hogy tönkremegy a házasságotok?

2013. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

7-es a normális emberek tudják, h a házasság nem rózsaszín vattacukor és hogy vannak összeszokási nehézségek ha az ember nem él együtt. Számomra meg az lehangoló, h nem változik semmi a házassággal, hazamegyünk ugyanoda és másnap ugyanaz, mint előtte.

Nem veszed komolyan a kapcsolatot összeköltözés nélkül?? Én inkább azt nem tudom komolyan venni, mikor 2 hónap után összeköltöznek azzal a felkiáltással, h majd legfeljebb fogom a bőröndömet és elmegyek.

2013. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4 évig jártam valakivel, összeköltöztünk. 1 év múlva szakítottunk. Ez róla a véleményem.
2013. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!