Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal házasok vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal házasok vagyunk a feleségemmel, de rám mozdult a szomszéd felesége, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 10 ével idősebb, a férje már pocakos, elhagyta magát, de az asszony nagyon jól néz ki.

Mikor ideköltöztünk, és meglátott, állandóan beszélgetni kezdett velem, majd volt hogy megérintette a kezem, a lépcsőházban.

Tegnap átkopogtam valamiért hozzájuk, a férje üvöltött, hogy nyisson ajtót, és kinyitotta, egy szál bugyiban és melltartóban.nem tudtam megszólalni a látványtól, majd elmakogtam, amit szerettem volna.egész végig a punciját és a mellét néztem, és kellemetlen helyzet volt.

Mikor becsukta az ajtót, egyből hallottam, hogy a férje kiabált vele, hogy bugyiban nyitottad ki az ajtót???te büdös k...va!

ma is találkoztam vele a ház előtt, és sejtelmesen közel jött hozzá, és nadrágon keresztül méregetett !

A feleségem erről semmit sem tud.

Mit tegyek?



2013. júl. 14. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez szamodra kerdes, hogy mit tegyel, akkor mar regen nagy a baj... foleg hogy friss hazasok vagytok..
2013. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod mit tegyél? Mi vagy te ovodás?
2013. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el,h a feleséged vagy a szomszéd kell.. :
2013. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Még bámultad is?Undorító.Ha tényleg felmerült benned a kérdés,akkor szerintem te is tudod.Ha fogdos miért nem állítod le?Szegény feleséged...A szomszéd nő meg egy ostoba liba,ha ráhajt egy nős emberre.Bár te se vagy különb,ha hagyod...
2013. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

a mit tegyek??

az arra vonatkozott hogy megbeszéljem a feleségemmel, vagy eltitkoljam, de mi lesz ha egyszer letámad a szomszéd??és én előtte még nem mondtam el a feleségemnek.

vagy még rosszabb...mi van ha plátói szerelmet kezd el érezni a szomszédasszony és vagy a saját férjénél vagy a feleségemnél valami kitalált módon beárul, vagy csak azzal zsarol, h elmond bizonyos dolgokat, amik meg sem történtek.

kicsit félek ettől a helyzettől.

2013. júl. 14. 11:23
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
az a nő valóban egy büdös Qrva..te meg egy hűtlen disznó leszel, ha hagyod magad elcsábítani. Kezdjük onnan, hogy a férjünket akkor is szeretjük, ha pocakos és néha kibírhatatlan vele, még akkor is, ha mi magunk egyébként csinosak és fiatalosak vagyunk... A feleség meg nyilvánvalóan nem veled kezdte a flörtölést, ne érezd magad kivételezettnek, valszeg minden új lakóra rámozdul. És hogy mit tegyél? Tényleg rossz az már, ha gondolkodnod kell ezen... minek nősültél akkor meg? Szegény feleséged.
2013. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

"de mi les ha egyszer letamad a szomszed?"


mert te annyira kis gyamoltalan vagy, hogy nyilvan nem tudod megvedeni magad....

pfeeejj, csak szegeny felesegedet sajnalom.... jol kicseszett vele az elet egy ilyen ferfival...

2013. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a férjének...de az ciki, hogy itt kérdezed meg, mit tégy. Ha ez neked kérdés, komoly bajok vannak, a feleségednek üzenem, hogy őszinte részvétem!!
2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom...

Naná, hogy mondd el a feleségednek, te idióta!

2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a feleségeddel, míg nem késô!

Joga van tudnia róla, ha már elvetted.

2013. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!