Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idegesít a párom! Minden amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a párom! Minden amit csinál, kiborít és felidegesít! Próbálom magam türtőztetni, de látja, hogy valami bajom van és borul a bili! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj maradj, ha nem muszáj maradni, akkor menj.

Ha már idegesít, akkor nem nagyon lehet helyre hozni.

Bár attól is függ, mi a háttere.

Lehet, hogy te is idegesíted őt.

2013. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Pofonegyszerű: vagy keress egy pszichológust, vagy szakíts a pároddal.
2013. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

alapból nagyon feszült típus vagyok

régen nem idegesített, amit régebben imádtam benne, az most kiidegel!

2013. júl. 17. 13:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A hozzászólásod alapján kérdező ráuntál a pasidra. Ennyi. Amit régen szerettél benne, az iddegesít. Alapból feszült vagy? Mert nem ő mellette képzeled el az életedet. Ráuntál, lehet utálod is.

Menj!

2013. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
akkor ez a jel, hogy ennyi volt részemről?
2013. júl. 17. 13:45
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
hát nem tudom. Én is sokszor érzek ilyet, de érzem azt is, hogy szeretem a pasim. ÉN is feszült típus vagyok, de én azért alig várom, hogy találkozzak vele. Nekem inkább az együttélés sok néha, mert vele lenni szeretek :)
2013. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
megfér egymást mellett a szeretem, de idegesít kettős?
2013. júl. 17. 13:58
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér meg, de van ilyen. Van akit teljesen tönkre tesz.
2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
én is úgy érzem, hogy felőröl a dolog
2013. júl. 17. 14:02
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Az is fontos lenne, hogy f vagy n vagy, mert szerintem egy nő érzi ezt, onnan nincs visszaút, de ha egy férfi, akkor még rendbe jöhet. Abból gondolom, hogy a nők azért elég hullámzóak érzelmileg és ha éppen egy rossz passzban van a nő, akkor nagyon idegesítő lehet férfi szemmel. Ha pedig egy nőt idegesít ennyire a pasija, akkor valószínűleg ez így marad, mert a férfiak ritkán változnak alapvetően.
2013. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!