Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyibe kerül egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy egyszerű házasságkötés? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolunk, hogy bemegyünk az anyakönyvvezetőhöz és összead mindenféle felhajtás nélkül. anyagilag most nem tehetjük meg, hogy nagy lagzit csapjunk, mert nem rég született kislányunk, ezért most "csak" simán összeházasodnánk. Kinél volt hasonló helyzet?

2013. júl. 19. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ingyen van.

Nem kell érte fizetni.

Abban az esetben kell fizetni, én úgy tudom, ha nem a hivatalban, hanem hivatali helyszínen kívül, mondjuk egy parkban szeretnétek a házasságkötést.

De amúgy meg be kell menni a hivatalba, ahol tervezitek a házasságkötést és ott mindent el fognak pontosan mondani.

2013. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsö írja, ha csak ti ketten meg tanuk vagytok ott, akkor nem kerül semmibe.
2013. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
CSak munka nap ingyenes, péntek délután és hétvégén már fizetni kell érte. Nálunk 14.500 ft-ot! JNSZ megye
2013. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hivatali időben ingyenes, ha csak tanukkal ketten esküdtök.


Nálunk amúgy 12700 ft volt, egy külön rendezvényteremben.

2013. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 belbolyhocska ***** válasza:

Anyukámnak tavaly szeptemberbe volt Budapesten. Nekik azért volt lvileg ingyen, mert a tanúk voltak csak bent. Amikor ott voltunk összesen voltunk 7-en, így beengedett ingyen mindenkit az anyakönyvezető. :)


Barátnőmnek idén júniusba volt Veresegyházon. Ők pénteken tartották ezért ingyen volt, amúgy 12000.- lett volna.


Városházán, önkormányzatnál érdemes megkérdezni. Szerintem ez városfüggő.


Sok boldogságot! :)

2013. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi 3. válaszoló, pont ott kellene, Szolnokon.
2013. júl. 19. 19:52
 7/8 A kérdező kommentje:
...és köszönöm mindenkinek is a választ!
2013. júl. 19. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, nekünk szombaton volt az esküvőnk, asszem du. 4-kor, mert akkor ért rá a férjem meg a tanúk, ja meg akkor még én is dolgoztam. Nem kellett fizetni, de vittünk egy üveg pezsgőt, igaz még gyűrűnk se volt. A lehető legpuritánabb esküvőt akartuk, de így is elég patetikus volt az anyakönyvvezető.

Viszont mi egy kis faluban (1600 lakos) házasodtunk, a miénk volt a 2. házasságkötés az évben, és nem hiszem, hogy sokkal több volt még tavaly.

2013. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!