Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiszeretnék menni hollandiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnék menni hollandiába 1-2 hétre a haverokkal, de a feleségemet nem akarom vinni, olyan kanbuli lenne. Megsértődne ettől?

Figyelt kérdés

Szeretnék egész este, piálni, élvezni az életet, de nem csak én vagyok ezzel így, hanem pár ismerősöm is.

Megbeszéltük, hogy pár hét múlva, kimennénk,és addig az asszonyok is azt csinálnak itthon, amit akarnak.

De a feleségemnek nem nagyon tetszik.



2013. júl. 21. 15:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem semmi para nincs benne. Az én barátom is minden évben elutazik a barátaival valahova külföldre, és nincs belőle probléma. Menjenek el a lányok is, akkor egálban vagytok :) Szerintem ami kicsapta a biztosítékot, az Hollandia, mert azt látja a lelki szemei előtt ahogy sztriptíz bárokban omlotok (talán nem is téved). :D
2013. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Akkor gondolom, az egyenjogúság nevében ő is kimegy mondjuk Barcelonába, a barátnőkkel, bulizni, inni, élvezni az életet, ugye?
2013. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tetszik neki, mert a nők is szívesen kimozdulnának a megszokott környezetből.

Az miért nem jut eszedbe a haverjaiddal, hogy mindenki feleségét ugyanannyi hétre befizetnétek egy wellness-re vagy 1-2 hét tengerparti nyaralásra, és cserébe ti is kimentek Hollandiába 1-2 hétre?

Tudod elég rossz lehet az asszonynak hogy te egy idegen országban, kalandozol míg ő otthon a lakásban jobb híján csak kitakarít és tévét néz.. Mi ebben a jó nekik??

Adj valamit az asszonynak is, és ő is könnyebben elenged.

2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azért nem férne bele, hogy a párom 1-2 hétre lelépjen, mert két pici gyerekkel vagyok itthon, tehát nekünk eleve nem játszik az "addig ő is azt csinál, amit akar"

Ebből a szempontból, ha tényleg elutazna, biztos, hogy megsértődnék,mert nem egyeznék bele, hogy elmenjen. És ha ennyire semmibe venné a kérésemet, lecseréltetném a zárat, aztán maradjon is a haverjaival hollandiában.


Nekem nagyon sz.rul esne, ha a férjem előállna egy ilyesmivel, mert igen, bedarálja az embert a hétköznap, én is fáradt vagyok, meg tudnék egész éjjel meg nappal láblógatva iszogatni valahol, de vele.

2013. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Én is arra szavazok, hogy menjetek nyugodtan, szórakozzatok (persze nem körbed.gni a piroslámpás negyedet!), de ebben az esetben az asszonyokat is fizessétek be valahová, mert az nem korrekt, hogy ők azt csinálhatnak ITTHON amit akarnak. Javaslom Olaszországot, a már említett Barcelona sem rossz, de minimum egy horvátországi tengerpart jár nekik.
2013. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek a többiekkel, alap, hogy akkor az asszonyok is menjenek nyaralni :) Ha épp nem jó nekik az időpont vagy gyerekek vannak, akkor nem egyszerre, hanem kicsit később, amikor már itthon vannak a férjek. Kivéve, ha annyira kicsi gyerek van vagy olyan málé a férj, hogy feltétlenül szüksége van az anyjára...


Lásd be, itthon azt csinálni, amit akarnak (főleg, ha munka, gyerek, miegymás van) és Hollandiában élvezni az életet, az nem ugyanaz...

2013. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
20%

hát én nem akarnék egy rakás asszonnyal akár a spanyol tengerparton 1-2 hétig üdülni...rohadtul nem érdekelne hogy mindegyik férj szexualitása ki lenne tárgyalva meg a pasik meg a pelenkás gyerekek és a rokonok. Semmitmondó üres csevegés az agyamra menne. Nekem sok lenne a 1-2 hét Hollandiában is legyen 3-4 nap egy hosszú hétvége. Bár én eleve nem mennék bele ilyesmibe, ha gyerek is pláne.


Ha lazítani akarok akkor a feleségemmel/férjemmel megyek el. Aztán majd úgy jártok mint a thaiföldi fickó aki bedrogozva végigfeküdte talán férfiakat nőket egyaránt megrántva a thai tengerparton.

2013. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

#7: Szerintem sem kell a nejeknek együtt menni, az teljesen opcionális :) Én meg egy helyben nem szeretek ülni, elmennék Palermóba múmiákat nézni, az simán benne van 1-2 hétben, mert motorral helyes kis hágókon, fotózással, kora esti ejtőzéssel tengeri herkentyűt éve ez már csak ilyen.


De mi személy szerint oda is egyszerre megyünk a párommal... Kompatibilisek vagyunk, no.

2013. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

7: Az a lényeg, hogy elég k...csögség ez a hozzáállás (mármint a kérdezőé), hogy menne szórakozni a haverokkal (ez még nem baj), de az asszonykák maradjanak itthon és csináljanak amit akarnak. Főleg ha gyerek is van valamelyik családban, mert akkor a feleségnek az minden, csak nem pihenés...

Tisztára minta a volt férjem: olyan fáradtnak tűnsz, menj egy kicsit kikapcsolódni, menj el a Teszkóba vásárolni. Hát b+ nagyon nagy kikapcsolódás az, ha cipelhetem a tejet meg a kenyeret!

2013. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

értem én a lényeget értem én.....


"és addig az asszonyok is azt csinálnak itthon, amit akarnak" mintha valami kegyet gyakorolnál kérdező.....te is megéred a pénzed.

2013. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!