Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiszeretnék menni hollandiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnék menni hollandiába 1-2 hétre a haverokkal, de a feleségemet nem akarom vinni, olyan kanbuli lenne. Megsértődne ettől?

Figyelt kérdés

Szeretnék egész este, piálni, élvezni az életet, de nem csak én vagyok ezzel így, hanem pár ismerősöm is.

Megbeszéltük, hogy pár hét múlva, kimennénk,és addig az asszonyok is azt csinálnak itthon, amit akarnak.

De a feleségemnek nem nagyon tetszik.



2013. júl. 21. 15:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Tőlem mehetne. Aztán, hogy hova megy haza, majd azt is megoldja, mert ide nem, az fix. Az egész sztori szánalmas. N29
2013. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Gyerek van? Ha még kicsi akkor szerintem nem illene otthon hagyni az anyukával. És azis fontos, hogy eyütt szoktatok menni nyaralgatni? Ha igen, akkor szerintem ok nélkül haragudna meg. ha nem, akkor szinte "elvárhato" hogy megharagudjon, hisz mi az hogy a haverokkal nyaralgatsz, vele pedig nem?

És csak ugy mellékesen megjegyzem, szerintem a 2 hét az sok..:)

2013. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
4%
Hogy kiakadak a nők. Ide nem jöhet haza, meg szánalmas sztori (miért lenne az?). Nők. A férjetek nélkül sehol nem lennétek. Ki keresi a pénzt, míg babáztok? Persze a férfi fizessen, gürcöljön, de mint kenyérkereső, le van nézve. Adja haza a lóvét, aztán ha megd*glik, kit érdekel?
2013. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es utolsó mondata meg szép, olyan szánni való. Remélem négyeske azért szoktatok együtt is lébecolni! Mert ha valaki ilyet ír, akkor a vágy benne van.
2013. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

13: " Ki keresi a pénzt, míg babáztok?"


Van egy rossz hírem: Én. Az én GYED-em annyi volt mint a fizetése - de lehet, hogy egy picit több. Ő elköltötte az ebédjére, márkás cuccokra, a hobbijára. Én meg fizettem a számlákat, a gyerekek kiadásait, és csak megkaptam, hogy a gyereknevelés női munka.

Amikor visszamentem dolgozni több mint 3x annyit kerestem.

2013. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


a tied egy elég ritka dolog.

aki kipottyant pár bébit, az ált. elkényelmesedik, a házimunka címszó alatt nem nagyon hajlandó melót keresgélni, mert akkor ez meg az nem lesz jó, vagy nincs rá idő.

igen aki le lett pontozva nagyon is jól látja a dolgokat.

ha lazítani akar a férj a haverokkal, mert dolgoznak épp eleget, nehogy már a női társadalom legyen felháborodva h ide akkor már nem jöhet haza, vagy zárat cserélnék.

azt szeretném én látni, h ez megtörténne velem, nem kéne megvárnia a válópert, h elhagyja a házat a gönceivel együtt.

na de félretéve ezeket a válaszokat, látom megoszlanak a vélemények.

az igazság az , h megy a család közösen nyaralni, olyan nagy családos nyaralás lesz, én meg ő, és a szülők, tengerpartra, augusztus vége felé.

de most a nagy hajtás közepette belefér egy kis lazítás.

2013. júl. 21. 21:06
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tünt fel miközben olvastam a kérdeő válaszait, hogy mintha kissé lenéznéd a nőket(vagy a feleségedet)
2013. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét sok. Egy hét is. A hosszú hétvége rendben lenne. Hívták is a férjemet a barátai, de ő most nem akar menni, mert szerinte milyen lenne már engem itthon hagyni a két kicsivel. Pedig nem gáz, 3 napot simán kibírok. És közben meg tudom, hogy jól esne neki is egy kicsit lazítani. Ha jó érzéssel engedem el, akkor szívesen jön haza hozzám. Szerintem ez így működik. De mondom, bulizni, nyaralni barátokkal legfeljebb egy hosszú hétvégére mehet.
2013. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

1-2 hét baromi sok. na nem mondom, egy hosszú hétvégére felőlem minden hónapban mehet haverokkal, de ne erre tolja már el a drága szabadságát, h iszik, füvezik meg nőket nézeget. :P


amíg nincs gyerekünk addig élje ki magát, utána kevesebb lehetősége lesz járkálni.

2013. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
89%

De nagylelkű vagy kérdező!! Ó, hogy lesz családi nyaralás, meg az asszony is azt csinálhat itthon amit akar, ameddig te Hollandiában bulizol?

Fizesd be pl. Braziliába, hadd nézze a brazil csávokat és bulizzon, lazítson egy kicsit ő is:))

Vagy maradj te itthon,és addig csinálj amit akarsz, ő menjen lazítani....hisz majd úgyis lesz családi nyaralás!

Azért 1-2 hét kicsit sok egy kanbulinak, nem gondolod, Bár felőlem mehetnél! De többet nem lenne kihez hazajönni!

2013. júl. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!