Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

A férjem üzleti útra ment egy egzotikus országba. Egyik este az ismerőseivel és néhány másik magyarral a nagykövetségről elmentek karaokézni. A férjemnek mindig az éneklés volt az egyik hobbija.

Iszogattak, jól érezték magukat, a férjemre pedig rászállt egy vágott szemű lány, de nagyon durván. Ez ilyen jellegű dolog volt: Van valakid? - Házas vagyok. - Ó, itt van a feleséged? - Nincs. - Tudod, hogy nem kell megtudnia. Kérlek segíts, három hónapja nem voltam férfival...


Nagyon nyomult a nő, a férjem pedig hárított. Végül odáig fajult a helyzet, hogy kiment a mosdóba és herén vágta magát egy felmosórongy nyelével, amit ott talált, hogy lecsillapítsa az erekcióját. A nő később feladta a próbálkozást. Amikor hazaértek, rögtön bejelentkezett és elmesélte nekem, hogy mi történt. Hogy reagált az ajánlatra a pénisze, de nagyon idegesítette a szituáció. Nagyon büszke vagyok rá.


Holnap hazajön. És nem tudom, mit tegyek, mert mindig ha arra a nőre gondolok, felmegy bennem a pumpa és legszívesebben dühöngenék. Arra gondolok, ha ott lettem volna, nem ússza meg egy ilyen udvarias elutasítással. Szerintetek sem jó ötlet felhozni a férjem előtt az esetet? Próbáljam meg elfelejteni? Nem akarok előtte kiborulni, ő mindent megtett amit tudott.


2013. júl. 21. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem öltözz csini ruhába és szexeljetek egy nagyot.Az a normális,hogy nem történt semmi.Örülj neki,és felejtsd el.
2013. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elsővel :)))))
2013. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
És te ezt elhiszed? :D Már ne is haragudj, de ha szüksége volt arra, hogy herén vágja magát, csak hogy ne csaljon meg.... Én nem lennék a helyedben olyan boldog.
2013. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez akkora kamu....:DDDD
2013. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dolog ha tényleg így volt! De mi oka lenne ezt hazudnia?? :) semmi, ha meg csalta volna el sem mondja mert minek ültetne bogarat a fülébe?
2013. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
3as vagyok. Na jójó 5ös! De szerinted az nem gáz, hogy tökön kell vágnia magát ahhoz, hogy ne csalja meg? Nekem ez eléggé hihetetlennek tűnik. Szóval vagy a csávó nagyon gáz, vagy hazudott, vagy a kérdés kamu :)
2013. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A kérdés nem kamu.

Nekem érthető, hogy herén vágta magát... A férfiak a látványra is felizgulnak, nem kellenek hozzá különösebb érzelmek.


... Tényleg csak el kellene felejtenem a dolgot.

2013. júl. 21. 22:27
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2013. júl. 21. 22:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se mondta volna el ha történt volna valami..Egyszerűen én annyit szűrök le, hogy ezt el kellett mondja hogy tiszta legyen a lelkiismerete.Ezt jobb ha minden nő tudomásul veszi, hogy azzal akivel együtt van, biztos hogy felizgul másra.Csak a kérdés hogy utána kit fektet meg..otthon az asszonyt, vagy az adott helyzetbe azt a másik nőt.És az se titok hogy nézelődnek..

Még mielőtt valaki le tipikus pasizna..nő vagyok..és házas.Csak nem vagyok hülye.

2013. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig senki egyetlen szóval nem állította, hogy megcsalt volna ha nem vágja magát tökön... Mondjuk el akarta kerülni a kísértést? Vagy haragudott magára hogy felizgult egy másik nőre?

Ha ilyen egyszerű lenne a dolog, adnék neki egy facsipeszt, amit minden egyes alkalommal fel kellene csípnie a zacskójára mielőtt elmegy itthonról, és akkor a megcsalás esélye életünk végéig 0%-ra csökken. Na nem mintha nem bíznék meg benne, főleg ezek után.

2013. júl. 21. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!