Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ti hogyan reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Ha a párotok megvehetne egy telót(még ha drágábban is) máshol, de ő mégis az exétől veszi meg az ese telóját, ti mit éreznétek? Titeket ez nem zavarna? Velem ez a helyzet, a barátom a volt barátnőjétől vette meg pár napja a mobilt. És én mondtam neki hogy engem ez valamiért fogva zavar. Mégis csak 3,5 évig együtt voltak a lánynak az a telefonja volt. Velem 6 hónapja van együtt.

Ti mit éreznétek ha veletek lenne ez a helyzet?? Szerintetek ez egy hülye érzés tőlem, és ne foglalkozzak azzal hogy a volt barátjőjének a telefonját használja?


2011. dec. 23. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
valamiért fogva az az érzésem, hogy te szőke vagy
2011. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nem sok agya van a "barátodnak".

Persze badarság lenne azt mondani,hogy ez a telós dolog szakítóok,de én is elég rosszul érezném magam ez miatt...Eleve,hogy tartják a kapcsolatot és még biszniszelnek is,hát no comment ...


Találsz nála jobbat is hidd el.

2011. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, engem is idegesítene, folyton arra gondolnék ha meglátnám a kezébe a telót hogy biztos gondol még az előző csajára. Ha te is így vagy, akkor meg fogsz őrülni ettől, előre szólok, és nem lesz jó vége. Sajnos van aki leszarja, van aki nem és ilyen pitiáner dolog is zavarhatja.
2011. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Folyton nála lenne,ami az ÖVÉ volt!!
2011. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is gondoltam arra hogy amikor mégha csak unalmában is használja akkor eszébe juthatnak a régi emlékek. Ma mikor beszéltünk sokszor eszembe jutott hogy miről beszél és elment a kedvem. Mit mondjak neki szerintetek? vagy mit tegyek?

Amugy szakitani nem tudnák és nem is akarok vele, szeret engem én ezt érzem, ezzel nincs is semmi gond, de ilyen apró olgokkal eltud szomoritani.

2011. dec. 23. 01:08
 6/11 anonim válasza:
100%
Ès mivan, ha felkereste az ismerőseit, hogy ki tudna olcsóbban egy x fajta telefont. Kèrdező, te írtad, hogy meg tudná venni máshol, de drágábban. Logikus, hogy az olcsóbbat veszi meg.
2011. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen megtudná ha tenne egy kis erőfeszitést. nemtudom pontosan hogy drágábban e vagy sem, de ismerem a csajt elég jól és még arra is képes h fél áron adja oda csakhogy találkozhasson vele. A barátomnak lett volna pénze egy ujat is venni, meg amugyse szereti a használt dolgokat használni. Én a helyébe az ujjat vettem volna meg,csak azért is hogy ne legyen szomoru és ne essen neki rosszul még az ilyen apróság is...
2011. dec. 23. 01:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
még ha ugyan annyiba kerülne mint máshol akkor is inkább ismerőstől veszem,inkább ő zsebébe adom a pénzt nem egy vadidegennek vagy esetleg az 5x-ös haszonnal dolgozó kereskedésnek,attól hogy ex attól még lehetnek akár közeli jóbarátok is.
2011. dec. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1) Tipikus hp vagy!

2) Miért? Ne gondold már, hogy 3,5 évet ismer valakit, és ki kéne törölnie az életéből csak azért mert más valakivel van?

3) Meg kéne szakítania a kapcsolatot? Ugyan már miért? Töröljön ki egy egész embert a fejéből, csak mert hisztizel? Ha nem tudod elfogadni, keress egy szűz fiút! És járj azzal!

4) Én sem szakítom meg a kapcsolatot az exekkel, bármikor számíthatnak rám, ha úgy van! Ha valaki ennyire szőke, hogy egy barátságot nem tud elfogadni, az magára vessen!

5) Úr isten, ez csak egy nyamvadt telefon!

6) B@romira egyszerű a sztori, ha azt akarod, hogy rád gondoljon, akkor csinálj neki olyan programokat, hogy biztosan mindenről te juss az eszébe...

7) Ha erre képtelen vagy, akkor meg is érdemled, hogy féltékeny legyél, ugyanis nem vagy jó barátnő...


Úgy kvázi ennyi

2011. dec. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor aggódj, ha az exbarátnője telefonjáért többet fizet, mint amennyiért máshol megkapná ugyanazt a márkát.
2011. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!