Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kisbabás házasok. Hogy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabás házasok. Hogy működik a szexuális életetek?

Figyelt kérdés

Nálunk legtöbbször "programozott" szex van, és már minden romantika vagy spontanalitás, ráhangolódás kiveszett. Párom este 10ig dolgozik sokszor hétvégén is, én legtöbbször hulla vagyok, mire hazaér, a baba fektetése után még dolgozom itthonról, és amúgy is ritkán jut idő/alkalom/enegria egymásra. Aztán ha ránkszakad egy szabad este, akkor tudni lehet, hogy ne most szex lesz. Sokszor már ezért nincs kedvem hozzá. Régen nagyon sokszínű volt a szexuális életünk, most meg lapos, szinte "kötelező jellegű" ilyenkor. Tegnap össze is vesztünk, hogy nem volt hozzá kedvem, pedig mióta nem voltunk együtt, meg nem volt rá lehetőség (családainknál nyaraltunk, nappaliban aludtunk gyerkőcöstül).


Másoknál is van ez így? Vagy más probléma lehet? Segítenétek, hogy hogyan jöjjünk ki ebből? Köszönöm.

Amúgy 8 hónapos a babánk.



2013. júl. 24. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom ha 10ig dolgozik, akkor nem hajnali 5kor indul a munkába...
2013. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
26%
Nalunk normalisan mikor rank jön csinaljuk a 8 honapos baba mg ugy se fogja fel mit csinaltok ha ott van. Szerintem fontos a spontan dolog mikor megkivanod teperd le es kesz a programozottat én is utalom az olyn mintha kótelezo lenne
2013. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, hanem 8-kor
2013. júl. 24. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha a párod 8-tól 22-ig dolgozik, akkor ő sokkal fáradtabb, mint te.
2013. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kérdés nem erre irányult. Én sem itthon meresztem a s.ggem, amikor minden létező dolog rám szakad, ráadásul neki van, hogy 3-4 óra szünete is van nap közben, csak nem tud hazajönni.
2013. júl. 24. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk jórészt ezért ment tönkre a házasságunk. Annyit bevállaltunk, hogy már egyszerűen nem maradt időnk és energiánk egymásra. Kisbaba, építkezés, munka, egyetem, stb...

Először is, ha az ember nem kipihent, többnyire nincs kedve a szexhez, vagy ha meg is teszi, nem igazán örömből, mert azon jár az esze, hogy legyen már vége és lehessen pihenni, aludni. Szóval kevesebbet kellene dolgoznotok, ha megtehetitek. Kevesebbet vállalni és többet pihenni, figyelni egymásra, szórakozni, beszélgetni, sétálni, ez mindennek az alapja. A szex pedig jön spontán.


Nagymamák segítsége, babysitter, több egymásra figyelés és jön a szex magától.

2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk más is hozzájárul a problémához de kb ugyanez a helyzet, de programozott szex nincs. A párom utálja, elmegy a kedve ha előre le van beszélve. Nálunk 11 hónapos a fiunk, havi 3-4x van szex. Én nagyon keveslem de a párom 11 órázik, 5kor ér haza vagy 6kor, nagyon ritkán 4kor. De fizikai munka, 5 perc szünetekkel. Megterhelő, de kitartó vagyok. Ő is igyekszik, szerintem ez nagy pozitivum. Persze nálunk is voltak emiatt veszekedések...
2013. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
6-os jókat ír. Tudni kell élni. A pénz farmolása nem élet. Hány és hány házasság bele bukik ebbe. Van pénz dögivel, de ki is fújt ennyiben az emberi kapcsolat.
2013. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy nem működik, nuku szex, már 5 éve, hiába lett nagy a gyerek.
2013. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A férjem háziorvos, délelőtt 4 órát rendel, majd hazajön ebédelni, és bizonyos napokon délután is van egy 2 órás rendelés, a többi napon pedig házhoz megy idősekhez. Hétvégén nem dolgozik, ügyelet sincs, csak sürgős esethez megy ki, amikor ő hamarabb ott van, mint a mentő. Bár nem is nagyon szokták hívni, általánosabb az, hogy ha baj van, akkor ügyeletre mennek, vagy ha nagyon nagy baj, akkor pedig mentőt hívnak. Szóval a munkaideje teljesen korrekt, bár azért egy olyan napon, amikor 80 beteg van a rendelőben szépen le tudják fárasztani. De így az estéket velünk tölti és nem kell programozni a szexet. Akkor van, amikor kedvünk és energiánk van hozzá. A kicsi még sokat alszik, délben is alvás idő van neki, így előfordult már, hogy a megterített asztal és ebéd helyett a férjem feldobott a konyhapultra, mert jobban kívánta, mint az ebédet. Ez tartja életben a kapcsolatot. Programozva nem megy a dolog, el sem tudnám képzelni, hogy megbeszéljük, hogy szombatonként este 9-kor fogunk szexelni, mert az a legideálisabb időpontja a hétnek. Nem tudok mit tanácsolni, ezen csak ti tudtok változtatni, hogyha a párod munkahelyet vált, vagy néha próbálod őt úgy haza várni, hogy ne azt lássa rajtad, hogy hulla fáradt vagy, hanem baromira kívánod őt, egyből megjön a kedve, főleg, mert nem volt beprogramozva. Mi is csináltuk már fáradtan, nem lehetetlen küldetés, persze minden nap nem megy. De azért én voltam már annyira beindulva, hogy nem érdekelt, mennyit dolgoztam előtte, akkor is csinálni akartam, mert majd alszok egy óra múlva és kész. Mindkettőtöknek dolgozni kell ezen, üljetek le megbeszélni, hogy ki hogy képzeli el, mert az nem működik, hogy csak húzzátok, aztán mikor a gyerek már ballag az általánosból rájöttök, hogy azóta nem szexeltetek, mióta oviba ment.
2013. júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!