Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éve együtt élők, mit...

Több éve együtt élők, mit tennétek, ha ellaposodna a szexuális életetek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, a barátom most fog államvizsgázni, ezért az utóbbi időben ez lett most a legfontosabb dolog (én kis matek és fizikazsenim:)). Én már tavaly diplomáztam, szóval szerencsére nekem már nincs vizsgaidőszak. Fél éve kb úgy érzem, hogy ellaposodott az "olyan" életünk, pedig próbálok mindent megtenni, csak nagyon feszült. Mindig én kezdeményezek, 1 héten egyszer kerül rá sor, akkor is úgy, hogy előtte nyavalyog, hogy fáradt. Nem maga a szex hiányzik, nem vagyok nimfomániás, csak az, hogy együtt legyünk, romantikázzunk stb. Ráadásul van olyan, hogy a könyvei fölött elalszik a nappaliban, és nem is alszunk együtt. Annyira szeretnék Vele lenni többet, ott segítek neki, ahol tudok, de akkor is keveset vagyunk együtt. És ez már jó pár hónapja így megy:( Nem tudom, hogy mit tehetnék, amivel romantikusabbá tehetném a dolgokat, és többet lehetnénk együtt. Minden ötlet jól jönne, bár azért ne ilyet írjatok, hogy vegyek dominaruhát és kényszerítsem a dolgokra:)) Előre is köszönöm!

24/L


2011. máj. 21. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Várj még pár hetet!Teljesen érthető,hogy a párod most hulla fáradt és kisebb gondja is nagyobb annál,hogy szexet akarjon.Ha az ember stresszes és éjjel-nappal tanul,akkor szerintem elvárható,hogy a másik ezt tolerálja,főleg akkor,ha már látszik az alagút vége,vagyis,hogy hamarosan végez.
2011. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Én is államvizsgáztam, mégsem voltam hideg a párommal..

Oké, hogy türelem, de a másiknak is közben vannak igényei.

2011. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Vannak,de ezek az igények háttérbeszoríthatók,ha látjuk,hogy a másik már a végkimerültség szélén van.Ha valakit szeretünk,akkor a nehéz helyzetekben is kiállunk mellette,akkor is,ha az nekünk esetleg lemondásokkal jár.Most van a vizsgaidőszak,ez nem egy visszahozható pillanat,főleg nem az államvizsga.Szexelni egész nyáron lehet,de teljesíteni most kell.Ezt valaki vagy megérti vagy nem.
2011. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én kiállok mellette mindig, csak az a problémám, hogy nagyon ridegen viselkedik velem már kb november óta, magától meg sem ölel, meg ilyesmi. Van olyan, hogy nem tanul, de akkor sem velem foglalkozik, hanem inkább leül tv-zni. Tavaly én is rengeteget tanultam, de azért mindig menedékre leltem nála, jól esett, mikor éreztette velem, hogy szeret. Ugyanezt tenném, ha hagyná.
2011. máj. 21. 00:28
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Különbözőek vagyunk.Mivel már 5 éve együtt vagytok,így ismerned kellene,hogy ő milyen.Neked a stressz levezetése abból állt,hogy hozzábújtál.Neki pedig az,hogy tv nézéssel kapcsolódik ki.Így is heti egyszer van szex és azt is csak azért teszi,mert a kedvedben akar járni.De most ideges és feszült,mert nem kis dolog forog kockán.Lesznek még nehéz helyzetek,amikor az embernek a másik megértésére kell hagyatkoznia és akkor jól fog esni neked is,ha nem nyaggatnak,hanem megértenek.

Tényleg már csak pár hét és végez!Több év munkája ér véget,ez nem kis dolog.Ha július végén vagy augusztus végén is ilyen lesz köztetek a viszony,akkor aggódhatsz,de most nem te vagy a fontos,hanem ő és hogy végre le tudjon államvizsgázni.

2011. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Attol hogy valaki vizsgázik vagy végkimerülésig tanul,azért még meg lehet ölelni a másikat! Itt valami bibi lesz! Ha teljesen el van töled hidegülve valami nem baro! Ezt igy látatlanban nem lehet megmondani de attol hogy valaki nagyon tanul,vagy nagyon fáradt még lehet éreztetni a másikkal hogy szereti...
2011. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
nagyon aranyos lány vagy (nem csapom a szelet, én is nő:)). várd ki a vizsgaidőszak végét. talán lehull róla a mázsás súly és minden megoldódik. ha nem, akkor sajnos más is közrejátszik a dologban. de egyelőre nem szaladnék ennyire előre, ráérsz akkor ezen gondolkodni...(akkor szerintem kell is)
2011. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Tükörbe mikor nézték kábé kritikus szemmel? Nem lehet, hogy benned van a hiba? 5 év alatt nem váltál zsírdisznóvá, trampli csámpás tehénné? Ha igen, akkor tegyél ellene. Az összes ezirányú tapasztalat azt mutatja, hogy a nőnek csak addig fontos, hogy csinos és vonzó legyen, amíg meg nem szerzi magának a férfit. Utána meg mind átmegy igénytelenbe. Én még nem sok kivételt láttam, akiket igen, azokat egy kezemen meg tudnám számolni.


De nem a párodtól kell megkérdezni, hogy "nem vagyok kövér?", mert már csak udvariasságból is letagadja. A férfiakba bele van nevelve, hogy ne bántsák a nőket, sem szóval, sem tettel, ezért még akkor sem fogja megmondani, hogy egy gyomorforgató, bajuszos hájpacni vagy, ha történetesen igen.

2011. máj. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

01.09

te aztán értesz a nőkhöz!

2011. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

01:09

Orvos látott-e már?

Írhatna fel neked pár adag jó modort.

(azt sem tudnám megmondani milyen nemű vagy)

2011. máj. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!