Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marinella32 kérdése:

Mi a véleményetek erről? Párommal már kitűztük az esküvő időpontját, de meggondolta magát miután az anyja közölte vele, hogy akkor nem örököl semmit (egyedüli gyerek), ha elvesz engem feleségül.

Figyelt kérdés

Sajnos párom egyik kedvesét sem kedvelte.

Próbáltam kedveskedni neki, és ő is nekem, de most ezzel kimutatta a foga fehérjét, hogy csak a fia miatt visel el. Egyébként ezt mindig is éreztem, mert amikor átmentünk hozzá, mintha ott se lettem volna, alig kommunikált velem….


Azt mondta a párom, akkor titokban házasodjunk össze két tanúval, mert nem akarja, hogy közel 20 millió forintot az anyja elajándékozzon (ezzel zsarolta meg). Mondtam neki, hogy előbb-utóbb úgyis rá fog jönni, mert itt lakik az utcánkban, elég, ha betelefonál az önkormányzathoz vagy a névváltozás (párom nevét vettem volna fel) miatt is lebukhatunk. A postás biztos kikotyogná. Ezzel többet ártanánk magunknak.

Valahol megértem, de valahol nem , mert akkor mindig, amíg él az anyja, ezzel fogja zsarolni, és a páromnak azt kell tennie, ami az anyjának tetszik. Pedig már 46 éves, soha nem volt nős, de van egy gyereke az előző 7 éves kapcsolatából. Nagyon nem jó a gyerekkel a kapcsolatuk (ő 6 éves) , és a nagyanyjára egyáltalán nem kíváncsi. Az én kezemet fogja, hozzám közeledik, ha elmegyünk együtt kirándulni.

Én idén leszek 30 éves, és szeretnék 1-2éven belül gyereket, de emiatt nagyon elbizonytalanodtam, hogy lehet mégsem ő az igazi. Pedig korábban azt gondoltam, hogy az idősebb férfiak sokkal jobban tisztelik a nőket, lehet velük tervezni a közös jövőt, de sajnos tévedtem. ..


Kérlek, adjatok tanácsot, mert nem tudom mit csináljak, hogyan tovább!


Egyébként több mint 3 éve vagyunk együtt...



2013. júl. 25. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Anyós is szép, de párod is. Anyucipicifia. Dobja ki anyuka a pénzt az ablakon, ki nem tojja el? És ha párod előbb hal meg, akkor mi van? Ezek után tudod kinek kéne a pénze?

Ja én nem mennék így hozzá, titkolózni? Tinik vagytok? 46éves? 16nak tűnik. Nehogy anyuka meg tudja mert dá-dá lesz!

2013. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól éltek akkor simán lemondhatna arról az örökségről. (Amúgy fog örökölni akkor is ha kizárják őt.) De Én is elgondolkodnék hogy mennyire szerethet hogyha inkább a pénz után megy.
2013. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 sippara ***** válasza:
100%
Ne röhögtessük már egymást, ha legközelebb azt mondja mamuci, hogy ugorjon kútba, különben elveszik az örökség, akkor megteszi? A párodnak a helyedben megmondanám, hogy költözzön vissza anyucihoz, én meg keresek egy normális, érett, felnőtt férfit... attól függetlenül, hogy nem számítana már, anyóshoz is lenne egy-két keresetlen szavam. Komolyan, milyen ember az ilyen?
2013. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 zabmester ***** válasza:
100%

Hát ez gyönyörű... Nekem egy ilyen húzás elég lenne ahhoz, hogy többet a közelébe se menjek az "anyósnak". De a párodat sem értem, anyuci még így, meglett férfi korában is dróton rángathatja? Vele ezt meg lehet csinálni, hagyja, tűri?

Az örökségből amúgy sem zárhatja ki, a köteles részt meg kell kapnia. Persze ha anyuci még életében elosztogatja másnak a pénzét, akkor nem lehet vele mit csinálni, de ami marad, abból nem zárhatja ki a fiát.

2013. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
A jó hír, hogy te legalább forintra tudni fogod, hogy mennyit érne nála a holtomiglan-holtodiglan...
2013. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért hagyja magát zsarolni a párod ? Miért nem áll ki melletted, ha Téged akar társnak az életében ?

Gyenge ember, befolyásolható és nem szeret igazán.

2013. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Házasodjatok össze, legyen gyereketek és ha a mama látni akarja, neked is legyenek feltételeid.

Ha meg nem kíváncsi az unokájára, akkor nem is ember, éljen a pénzével boldogan, de a férjed se látogassa meg soha!

Majd ha egyedül marad és nem lesz kit zsarolni, akkor legyen nagyasszony!

2013. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Akkor nem csak én látom úgy, hogy elég érett már ahhoz, hogy ne azt tegye, amit az anyja szeretne.

Tisztelni lehet, mivel az édesanyja, de nem megalázkodni.

Az anyjának inkább azon kellene lennie, hogy a fiának végre családja legyen (ne egyedül élje le az életét), neki meg unokája, aki nem ellenséges vele.

Nem élünk rosszul, szép családi házban lakunk, amit a párom a szüleitől kapott sok- sok évvel ezelőtt. Ezt mindig is megkapja az anyjától, hogy minden csak ők általuk van (párom édesapja 4 évvel ezelőtt meghalt), és hálásnak kell lennie. Én meg bizonyítsam be, hogy nem a pénzéért akarok hozzámenni, ezért írjunk házassági szerződést. Ezt így mondta, bele a képembe. Korábban már mondtam a páromnak, és most is, hogy egyáltalán nem vagyok ellene, csak ne egyoldalú legyen, mert akkor bármit megtehet velem. Erre még az ügyvéd ismerősöm hívta fel a figyelmemet, hogy csakis olyat írjak alá, ahol én ugyanúgy be vagyok (valamennyire) biztosítva, nehogy visszaéljen ezzel. Azóta nem is említette.

Még azt is mondta a párom, hogy akkor várjunk a házassággal legalább egy évet, addig próbáljak többet kedveskedni az anyjának. Ezek után?

2013. júl. 25. 13:17
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezek után Én otthagynám. Biztos hogy van olyan aki jobban megbecsülne Téged!
2013. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

46 éves és azt csinálja amit az anyja mond? Hát gratulálok, "jó férjet" fogtál ki magadnak... anyósról ne is beszéljünk.

Tudod ki kezdene egy anyuci pici fiával akinek még 46 éves korában is megmondják mi a szitu és még úgy is cselekszik. Én már rég leléptem volna!

Nem hiába nem volt eddig még házas!

2013. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!