Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párommal jól megvagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal jól megvagyunk, gyereket is tervezünk de mégis egy másik pasira gondolok, hogy milyen lenne vele az élet. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 12:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hat annal gusztustalanabb dolog nincsen, Se magad se parodat nem tiszteled? Mondd meg neki hogy idore van szukseget es szakits. Honnan tudod masik pasi ott fogja hagyni a feleseged, vagy esetleg ha nem lepsz kozbe lehet javulni is fog helyzetuk. Ha nagyon kell .. akkor talalj valakit egy eszakara lehet ettol kinyilik a szemed..
2013. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Remélem nem egy családot készül szétszakitani a kérdező !
2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Elég gyorsan dönteni kéne mit akarsz! Én pont egy ilyen nő miatt szívok most, mint amilyen Te vagy, kedves kérdező..

Én persze nem is sejtettem az egészet, volt házasság, lett gyermek is, aztán kiderült, hogy a kedves feleségem aztán mégis összejött a másik pasival.. most amikor a gyermekünk 1,5 éves, már a szeretőjével lakik a "még feleségem" , válóperünk lassan lezárul.. Gyermekem (az anyával, mert az anya ugye mindenek felett áll a joggyakorlatunkban!) a város másik oldalára költözött, csak néhány naponta tudom látni, és még fizethetek busás gyermektartást is. Imádom a gyermekem, nem azért "csináltam", hogy mással és máshol nőljön fel! Ezt sosem fogom tudni megbocsátani a feleségemnek, akármit is csinál!

NEKED döntened kell, még most! Vagy vállalod számodra közel álló emberek megbántását és megvetését, mert ahhoz fog vezeteni amit csinálsz (gyerek, szerető stb.), vagy hozol egy felelős döntést, ha fájdalmas is. Hagyd ott a párodat még most! Sok problémát tudsz ezzel kikerülni! Ha gyermek van, onnan már k*rvára nem vicces a dolog!

2013. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!