Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Párom és én egy háztartásban, jó ideje

Én többet dolgozom mint ő, többet is keresek.

10-12 órákat dolgozom, ő van hogy több napig szabad, de a munkanapjai is elég lazák.

Bármire kérem meg, abból kifolyólag, hogy ha mindent egyedül kell elintéznem, nem elég a 24 óra...

Őt semmi nem érdekli itthon, képes egész nap a gép előtt ülni zenét hallgatni msnezni haverokkal. Én nem korlátozom őt semmiben, ha elmegy valahová nem hívogatom nem féltékenykedek... de kezd ez egyre jobban zavarni. Ma is egy dologra kértem meg, amit persze nem csinált meg. Erre most kijelenti, hogy készül bulizni menni haverokkal, és kéne neki pénz... illetve nem is kérdezi hanem kijelenti.

Erre kifakadtam, hogy unom már a lusta, felelőtlen hozzáállását, és azt, hogy lassan 30 éves, de még mindíg úgy akarna élni, mint egy 16 éves kamasz. (persze még ő sértődött meg) Őt nem érdekli ha nincs itthon kaja, ha nincs időm levinni a kutyát, ha disznóól van, inkább elnézi, meg várja hogy én meg csináljam. És semmi nem használ.

Nem értem, miért van ez így, illetve hogyan érhetnék el változást. Légyszi segítsetek, mégis mi a fenét csináljak.



2013. aug. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő? Egyébként nekem teljesen úgy tűnik,mintha a gyerekedről írnál. Szóval szerintem hagyd ott, mert változni úgysem fog.
2013. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pár mellett, hosszú idő után, már nem a megoldást kéne keresned, hanem a menekülőútvonalat kellene tervezned.
2013. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg úgy viselkedik mint egy kamasz. Ha nem tudod vele megértetni, hogy ez már a felnőttek világa, akkor hagyd a fenébe, és keress mást. Ne legyél az anyja.

Mivel így szokta meg melletted, túl sok esélyt nem látok a változásra. Az, hogy itt tartotok kettőtök hibája. Már az elején a f..ra kellett volna lépni.

2013. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elköltözöl a kiskamasztól és ha teper és változik, akkor talán kap egy esélyt.
2013. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos én csak azért is hagynám a kupit a széjjelséget munka után menj és foglalkozz magaddal! Forrô fürdö egy palack bor egy jó film , szabadidöben party a barátaiddal . Ha pár nap alatt nem éri fel ésszel és nem tesz a lakásban a káosz ellen akkor csomagolj ha majd magára marad és nem lesz aki kaját vesz , pénzt ad , és a feneke alá tesz mindent 12 óra munka után is majd észhez tér ha az ö nyakába szakad minden. Ha ezek után sincs változás nincs is miröl beszélni , akkor a kényelmet szereti meg azt ami veled jár nem téged.
2013. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel.

Lassan 30 éves, nem Neked, de legfőképpen nem most kéne/kellett volna megnevelned... Én tuti nem kezdenék egy nem sok sikerrel kecsegtető harcba, hogy felelősségteljes felnőttet faragjak belőle... Megvan Neked a magad baja, munkája, felelőssége, még egy ilyen sértődékeny gyerekes embert ráncigálni a helyes útra... Nem vállalnám be.

Igazából ha haverozik, bulizik és tesz a fejedre magasról, akkor nem tudom, mire jó az, hogy vele vagy...

2013. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!