Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem le akar beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem le akar beszélni a hobbimról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sziklamászásról van szó. Folyton veszekszünk miatta mert ő fél, engem meg nem érdekel és nem akarom abba hagyni miatta. Szeretem de én se akarnám lebeszélni semmiről. Nem telik el úgy nap, hogy ne mondaná. Mondtam már neki, hogy feleslegesen mondja, úgyis csak akkor fogom abba hagyni ha leesek és meghalok, amúgy nem. Miért nem lehet megérteni? Tudta régebben is, hogy ezt szeretem.

33/F


2013. aug. 21. 09:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha van egy hobbid fogadjon el vele együtt,mint amikor megismert téged.Csak félt.Hagyjad hogy mondja,annál könnyebben szabadulsz.:)Nőcis jó tanácsként írom.Én az összes páromnak eltudtam fogadni a hobbiját,soha nem akartam változtatni rajtuk,ők sem tették meg velem szemben.
2013. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Fontos vagy neki,aggodik erted. Ha te is szereted ot,akkor ot valasztod. Nem hibaztathatod,te is felnel ellenkezo esetben. Donts,mi a fontosabb.
2013. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Apukám motorozik és hát nem egy Babettával köröz felalá a faluban. Én többnyire nem gondolok arra, hogy mi történhet és így nem is olyan rémisztő a gondolat.

A páromnak nincs veszélyes hobbija, de felnőtt létére képes órákat ellenni számítógépes játékokkal vagy képes ostoba filmeket nézni, néha pedig mesék kötik le sokáig. Néha zavaró, hogy én csinálnék valami értelmeset ő meg Songokut bámul a TV-ben. Szerencsére nem függő, nem csinálja többet, mint amennyi hobbinak nevezhető, de én nem lennék rá képes. Ezzel együtt is ha épp a gép előtt találom hiába akarok mást csinálni nem szólok. Mikor összeköltöztem vele is tudtam, hogy ő ilyen és nem akarom megváltoztatni, fordítva én sem viselném el.

Ha életveszélyes hobbija lenne sem rágnám a fülét, úgy fogadtam el ahogy van.

Beszélj erről a feleségeddel, másképp nem fog menni. Próbáld megértetni vele, hogy neked ez fontos, ígérd meg, hogy óvatos leszel. Esetleg vond be, nyilván nem a nehéz mászásokba, csak teremben az alapokba, hogy lássa mi ez. Néha én is leülök a párommal megnézni valamit, talán csak havi egyszer, de olyankor jól szórakozunk együtt.

2013. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fontos vagy neki és nem akarja, hogy bármi bajod essen. De attól függetlenül ne az legyen már hogy, "dönts mi a fontosabb". Ő ebben érzi jól magát, ekkor szabadul fel, neki ez jelenti a szabadságot, ettől még szeretheti a feleségét. Azért mert sokaknak a hobbijuk az, hogy a TV előtt ülnek és chipset zabálnak, néha megcsapkodva az asszony fenekét, attól nem kell azt mondani, hogy döntsön és akkor hagyja abba, azt ami neki sokat jelent.

Értesd meg a feleségeddel, hogy neked ez fontos. Ne üvöltözz vele, ne szitkozódj csak beszéljétek meg és ne azzal dobálózz, hogy akkor fogod abba hagyni, ha meghalsz, mert ez csak megrémiszti. Ígérd meg hogy mindig vigyázol magadra és nem kevered magad feleslegesen életveszélybe.

2013. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell abbahagyni csak elkell fogadnod a feleséged óvását.
2013. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretem én is meg félteném is de eszembe se jutna lebeszélni róla. Szerintem mindenkinek kell ennyi. Ő szeret rajzolni meg festeni, akkor én is lebeszélhetném, hogy ne csinálja mert ínhüvelygyulladást kap vagy tudom is én. Vigyázok magamra és amíg tudja az ember, hogy mit csinál addig nem veszélyes. Megértem, hogy félt de akkor sem veszekedni kellene. A halálosat nem mondtam neki mert ahogy ismerem a mentő vitte volna el :)
2013. aug. 21. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal mindketten sziklát mászunk, motorozunk, külön-külön, és más olyan hobbink is van, ami extrém sport.

Mi arra jutottunk, hogy egy igazi mászó, hegymászó, barlangász, wingsuitos, vagy legyen más extrém sport, csak olyan párral fog tartós kapcsolatot fenntartani, ami még jó is, ha a társa is részt vesz ezekben. Mert ha ezek a dolgok örömöt okoznak, akkor azt szerencsés a társunkkal megélni, aki ebben nincs benne, soha nem értheti meg. De hogy tanácsot is mondjak, vidd el terembe mászni, ahol felső biztosítással kipróbálhatja a mászást, teljesen biztonságos és rájön, hogy jó. Vagy vidd el kirándulni oda ahol lát mászókat, vagy a raxra a-b ferrátára, ami átlag embernek óriási élmény, és rájön hogy ezzel a sporttal szép helyeket lát, amiket mások esetleg nem. A sportot semmiféleképpen nem adnám fel.

2013. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudta, hogy kihez ment hozzá. Ha a BMX lenne a hobbid, az is van olyan veszélyes. Örüljön annak, hogy nem a csajozás és kocsmázás a kedvenc időtöltésed. Keressen ő is magának valamilyen elfoglaltságot, amíg te sziklát mászol. Vagy tanuljon.
2013. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ami megtörténhet meg is fog történni...

pl: erős zsolt ő hegymászó (VOLT!!!)

én részemről nem sajnálom. Egy felesége és 2-3 PICI gyereke volt! Őszintén!

Hol lett volna a helye? A hegyen vagy a családjával?

(és téged se tudnálak!) Mint ahogy Párom meg ejtőernyővel akart mindig is ugrani (megtette), Én búvárkodtam! Van aki fent van aki lent fog meghalni!

26/N

2013. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!