Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kívánom a szexet, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, szinte rosszúl vagyok ha le kell a férjemmel feküdnöm. Nem tudom mitől lehet ez, orvoshoz nem merek menni. Szerintetek mi lesz ennek a vége? Válni nem akarok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 07:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves?

Csak mert én a menopauzára tippelnék ha már benne vagy a korban.

2013. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a dolognak lelki okai vannak. Menj el egy pszichológushoz kezdetnek, aztán ő megmonja hogyan tovább.

Ne szégyelld, miért akarod fenntartani ezt az állapotot, ha lehetne jobb is?

2013. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Una ***** válasza:
100%
Magát a szexet kívánod? Ha igen, el kellene beszélgetnetek arról ami miatt ide jutottál amennyiben korábban nem volt meg ez a probléma. Ő mondjuk lehetne olyan figyelmes, hogy észre vegye, érezze, hogy nincs minden rendben. Ha nem így van már meg is van az ok ami testi és lelki elfordulást okoz. Ha nem tudjátok megbeszélni terapeuta segítségét kellene igénybe vennetek, és itt fontos, hogy kettőtök problémája. Ha ő ha ő egy egészséges pszihéjű és lelkületű férfi észreveszi az ellenállásod. Egyre ritkul a közeledése, egyre többször össze fogtok zördülni apróságokon és már el is indultatok a váláshoz vezető úton. Ha szereted lépned kell mert késő lesz!
2013. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%

Nálam is ez volt. A volt férjemet nagyon szerettem, éppen mint a bátyámat, aki viszont ügyet sem vetett rám. Ezért a férjemre egy idő után úgy tekintettem a lelkemmel, mint a bátyámra. Amíg a gyerekprogram ment, kibírtam a szexet, mert felülírta a gyerekek utáni vágy, de utána leblokkoltam. Tehettem bármit, mehettem akármilyen orvoshoz, nem használt. Sajnos elváltunk, de barátok maradtunk.

Most jó a párkapcsolatom, tökéletes a szex. Hát ez van.

2013. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Biztos lepontoztok, pedig tényeket írok:

A nők az ovuláció/tüszőrepedés idején "kívánósak". Máskor, csak hangulati szexről beszélhetünk, amelynek vágya az idő múlásával megkopik (természetes biológiai, kémiai folyamat).

Lehet ezek ellen harcolni, lehet erőltetni, de jobb, ha nem bántjuk saját magunkat, hogy a szexi vadmacskából, bölcs nagymacskává értünk.

2013. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Jó volt vele eddig? És ha volt előző párod vele?
2013. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

Talán más nem lesz rosszul, ha le kell feküdni a férjeddel...ez lesz a vége!

És nem az a bajom veled, hogy nem kívánod a szexet, hanem hogy semmit nem teszel érte, hogy megoldódjon a helyzeted, mert te " félsz" orvoshoz menni...

2013. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
HOGY MI LESZ A VÉGE, AZT NEM TUDOM, DE VÉGE LESZ.
2013. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kívánom a szexet, még a kondolatától is rám jön a hányinger. Válni nem akarok, mivel van három gyerekünk és őket fel kell nevelni.
2013. aug. 25. 08:30
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elvált szülök gyereke vagyok... (1éves koromtól 9éves koromig váltak a szülök) Ha már nem olyan kicsik a gyerekek és a férfi TUTI nem fog a gyerekekért harcolni a válásba nyugodtan bele mehetsz(plusz ha van biztos munkád!) Pszichológust ajánlanám én is de ha elmész csak akkor menj továbbra is oda ha valamennyire szimpatikus volt az ember mert ha nem kínszenvedés lesz az is.
2013. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!