Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szivem fog megszakadni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szivem fog megszakadni ha elhagyom a ferjem de mar nem birunk eggyutt elni. Mindig csak veszeledes es orditas elegem van nem birom tovabb. van egy gyerek de hogyan tudassam vele hogy vege es bekeben akarok elvalni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
elhagyás előtt mi lenne, ha járnátok párterápiára? egy próbát megér ;)
2010. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ha megszakadna a szíved, akkor ne hagyd el, hanem beszélgessetek a problémáról.
2010. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet,mert mérlegelni kell,nemcsak a te további életedröl,hanem a gyermek jövöjéröl is..ha szereted a férjed,és ugy érzed,akárcsak kicsit is,hogy menthetö a dolog,szerintem egy próbát megér.DE viszont ha veszekedésben nö fel egy gyermek annál rosszabb...én is hasonló házasságban élek,a férjem levegönek,meg cselédnek néz,de tartom magam,mert a lányomnak nem tudnék egyedül mindent megadni(tudom,siralmas,ha az ember ilyen helyzetbe kerül,de ez van)Ugyhogy csak szépen higgadtan gondold át,mielött döntessz.Ha veszekszik,meg engedd el a füled mellett,mosolyogj,az én férjemet ez dühiti leginkább:)
2010. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjetek párterápiára, ha ketten nem tudjátok megbeszélni, van akiknek segít!
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ő foglalkozik egyáltalán a problémával? Eljut a tudatáig - vagyis közös a gond, vagy csak te érzed?
2010. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!