Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy bízzak ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak ezek után a páromban? Már másodszor hazudik a szemembe.

Figyelt kérdés
Először mindig jön a tagadás,a másikra hárítás,aztán hozzám vágja,hogy én mit hazudtam 3 éve (egyetlen hazugság volt,vagyis inkább füllentés,nevetségesnek mondható dologban),majd végül beismeri. Kezdek kiábrándulni,de nagyon. Mi az,amit ti még elnéztek és mi az,amit már nem?
2013. aug. 29. 09:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Sok mindent elnéztem annak az embernek akit szerettem, és szinte semmit annak az embernek akit nem szerettem.
2013. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudjuk, hogy milyen sulyu dologrol van szo, nehéz komoly véleményt mondani.
2013. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miben hazudott neked? Mert nem mindegy, hogy abban, hogy nem szereti a zöldborsólevest, nem sörözött előző este. Vagy abban, hogy épp megcsalt.
2013. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Konkrétan 2 forintos rib.anc.okat nézeget a neten,nem oda megy,ahova mondja. A nézegetős dologgal még csak csak ki tudnék békülni (bár mérhetetlenül rosszul esik),de nekem még csak rá sem szabad néznem másra,mert megsértődik,vádol,hogy biztos megcsalom,még a volt osztálytársaim (férfiak) sem lehetnek ismerőseim a fb-on,mert egyből kérdezi,hogy mi közöm ezekhez,minek kell,hogy az ismerőseim legyenek. Állandóan azt szajkózza,hogy ha megtudja,hogy megcsalom,akkor mindkettőnk megnézheti magát. Mindeközben én egész nap a kisfiúnkkal vagyok,nevelem,fáradozok vele/érte,ő ki tudja,hogy mit csinál egész héten innen 200km-re (ott dolgozik). Mégis mindig én vagyok a rossz,ha mosolygok egy fagyiárusnak,mert ő is mosolyog,akkor cirkuszt csap,dühöng. Ő pedig vígan leseget más nőket,ha itthon van is elmegy,ki tudja,hogy hova,több órára. Ha én megemlítem,hogy pl.moziznék este a barátnőmmel,egyből azt gondolja,hogy meg akarom csalni.
2013. aug. 29. 09:59
 5/29 anonim ***** válasza:
46%

Jó lenne tudni, milyen hazugságokról van szó, nem mindegy. Valaki a bolhából is elefántot csinál, én az apró, jelentéktelen füllentéseket is súlyos hazugságnak könyveli el.

Ha komoly dolgokról van szó ( pl. megcsalás, családi kassza kiürítése...stb. ) akkor jogos, ha elvész a bizalom.

2013. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez egy remek, kiegyensúlyozott kapcsolatnak tűnik, további sok boldogságot kívánok.
2013. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Az vádolja a másikat, aki igazából a csaló fél.
2013. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi nagyon uralkodik rajtad a kapcsolatban. Hogy tudsz vele így együtt élni?
2013. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%
4 Ha tudod, hogy te a 2 Ft-os r..ibanc szintjét sem éred el, akkor miért nem veszed észre a valóságot?
2013. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, esélyed sincs elválni anyagi okok miatt. Igazam van?
2013. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!