Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap a párom megkapta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a párom megkapta a fizetését és azóta nem láttam. Nem hittem, hogy ilyet csinál. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Eddig nem csinált ilyet? Telefonon hívtad már?
2013. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Van valami előzmény? Összevesztetek? Mondott valamit? Hová mehetett? Iszik esetleg? Ez kevés infó.
2013. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel elment dolgozni és azóta semmit nem tudok róla, telefont nem vitt magával mivel nem messze dolgozik. Azt mondják, hogy még ma is dolgozott. Nem tudom miért nem jön haza... Régen szeretett csavarogni de látszólag megváltozott 44 éves fejjel.
2013. szept. 4. 19:45
 5/24 anonim ***** válasza:
Talán nem őt kellene erről kérdezned? Hívd fel, hívd fel a barátait, szüleit, a helyet ahova szerinted mehetett, munkahelyét, valaki csak van ezen a földkerekségen, aki tud róla valamit -.- Ha más nem, hívd a rendőrséget! Érdeklődj, ne itt kérdezősködj, mi honnan tudnánk hol van??
2013. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3/4. Ez milyen kérdés?
2013. szept. 4. 19:47
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
3as a két kérdés nem lehet egy azonos, hisz negyed óra kiírás különbség van, na és viszont óránként egy kérdést lehet kiírni! Próbáld felhívni. Mióta vagytok együtt?
2013. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szüleivel nem beszél, barátai nem nagyon vannak. Már írtam, hogy nincs nála telefon és, hogy ma még dolgozott. De már tegnap sem jött haza. Holnapig még várok ha nem jön haza szólok a rendőröknek.
2013. szept. 4. 19:50
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyével felvetted a kapcsolatot? ott mit mondtak? holnap menj oda, keresd ott!
2013. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Menj be a munkahelyére. Szülei? Nem lehet, hogy odament?


(egyébként nagyon sajnállak, elég durva szitu :( )

2013. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!