Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés estén, névváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés estén, névváltozás során, mennyibe kerül a személyi és lakcím kártya, illetve a jogsi lecserélése?

Figyelt kérdés
És esetleg tudja e valaki,hogy az Adókártya és a TAJ kártya cseréjét,hol kell intézni? És mennyibe kerül?
2013. szept. 9. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Adókártyát az apehnél, ingyenes. Taj oepnél ingyenes, ez rögtön meg van, adó kártyámra március óta várok.

Személyi 1500 ft, lakcím 500 ft, jogsi 4 vagy 5 ezer plusz az orvosi alkalmassági, az megint 4 vagy 5 ezer. Én ezt nem csináltattam meg még.

2013. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az adókártyát és a Taj kártyát személyes intézted? Ha igen,hol? Köszönöm!
2013. szept. 9. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Van rá formanyomtatvány. Én minden Apeh-es üggyel bemegyek a hivatalba, mert egyszerűbb. Ott kapok nyomtatványt, kitöltöm, leellenőrzik az ügyintézők, le is pecsételik (de én szerencsés vagyok, mert a posta mellett van, emiatt felesleges lenne feladnim neki levélben:)
2013. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Személyesen, persze, alá kell írni a formanyomtatványokat.

Az adó kártyát a miskolci apehnél intéztem, ott segített a hölgy, ő adott nyomtatványt is. Kaptam egy hivatalos papírt, hogy amíg nincs adókártyám, ezt használjam, ha kell. A TAJ kártyát ugyanígy a miskolci OEP-nél csináltattam meg. A hölgy adta a papírt 2 perc alatt kitöltöttem aláírtam, ő kinyomtatta az új kártyát, belaminálta és kész voltunk. Én ide tartozom körzetileg.

2013. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:)! Én eddig telefonálni próbálgattam,de nem sok sikerrel:(! De,akkor inkább megyek majd személyesen!!!
2013. szept. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!