Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hany ev hazassag utan lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany ev hazassag utan lett ritkabb nallatok a szex? Hogy mukodik igy a hazassag?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

mit jelent a ritkább? Heti több, heti 1, havi?

Az normális, hogy egy kapcsolat elején minden találkozás együttalvás szexel végződik... De ott is eljön az első eset mikor csak alszotok egymás mellett!

2013. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Az első 2-3 évben minden nap volt, azóta heti 2-3-szor minimum. 13 éve vagyunk együtt. Kielégítő mindkettőnknek, igyekszünk, hogy unalmassá ne váljon. Megfűszerezzük a dolgot, meg sokat romantikázunk, napközben szexi SMS-ek, meg cirógatások, incselkedések...., így a tűz fenntartható napközben is, és alig várjuk az estét:D
2013. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Első: az akkora baj, ha csak alszanak egymás mellett?

Szerintem nem probléma, nem lehet az embernek mindig kedve, hangulata stb.

2013. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem az első csak arra akart rámutatni, hogy minden kapcsolatban eljön az a pont, amikor a pár már nem csak egymásnak esik és szex van, hanem egymáshoz bújnak és csak alszanak! Ez nem gond! Idővel csitul a szenvedély!
2013. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

dehogy baj... nem is írtam, hogy baj :)

Csak mindenhol eljön az az idő mikor nincs napi szinten szex!

mi 5 éve vagyunk együtt van olyan hogy nem is nyúlúnk egymáshoz egy hétig de olyan is van, hogy 2 hétig mindennap... Hangulat kedv és fáradtság függő!

Ha én megszenvedek a Fiúnkkal, Vagy ő elfárad a melóba (ma is reggel 5kor indult fél 5kor kelt 8nál hamarabb nem jön, így nem várom el.) Holnap este 8kor focija van mire hazajön éjfél addigra én már tuti alszom és akkor úgyse tud felkelteni

2013. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem működik a házasság, ha csak a szexet tartják a legfontosabbnak. Ha beteg a másik, akkor sincs szex, akkor már elromlik a házasság?

Tudomásul kellene venni, hogy a házasságban a legfontosabb a szeretet, egymás megbecsülése, segítése, és ha kedvük van, akkor szexelnek, nem napirend szerint.

30 éve házas nő.

2013. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

A ritkább szex nagyon relatív. Ha ritkább ugyan, de mindkét fél számára kielégítő a mennyisége, akkor semmi gond.

A kérdező valószínűleg nem ebben a cipőben jár, mert akkor nem merült volna fel benne a kérdés.

Ha az igények nagyon eltérnek a realitástól, azt meg lehet beszélni. Ezt speciel tapasztalatból tudom. Ha az egymás iránti szeretet, megbevcsülés, és tisztelet megvan, akkor eredményt hoz a beszélgetés is.

Ha nem lehet ezt a témát eredményesen megbeszélni, akkor a fent említett érzésekkel is gond van. Legalább az egyik fél részéről.

Több mint 20 éve vagyunk házasok, nem tudom, mikor lett kevesebb. A heti 2-4 most is megvan, így semmi okom panaszra.

2013. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
A gyerek születése után. Nem a kedv lett kevesebb, hanem egyszerűen alkalmat nem találunk rá.
2013. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a gyerek születése után, a kedv is, az alkalom is kevesebb lett. Még működik a házasság, de nem tudom meddig... de egyébként ezen kívűl jól megvagyunk....
2013. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kikicsoda ***** válasza:

A 6/9 válaszolónak nagyon igaza van.

34 éve házasságban élő nő.

2013. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!