Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért a szexel zsarolja a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szexel zsarolja a párját?

Figyelt kérdés
Baráti buliban voltunk, beszélgetés közben a feleség viccesen megjegyezte, ha a férje nem hajlandó erre meg arra,(megjavítani valamit, vagy boltba menni) akkor nincs szex.. én totál lehidaltam! Soha nem jutott volna ez eszembe, hogy ezzel "zsaroljam" a férjem! Én úgy gondolom, az mindkét félnek jó kell, hogy legyen, mindkettőnek kívánnia kell a másikat,nem csak, hogy a férje vágyait elégítse ki, nemhogy ezzel zsarolni, akit szeretünk, nem?

2013. jún. 28. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
lehet hogy a nő nem igényli a szexet...
2013. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kell lehidalni. Nem komolyan mondta, minden barátnőm poénkodott már ezen, mivel viccesen úgy tartják, hogy a pasik azzal gondolkodnak, a legbecsesebb részük, ezért ezzel lehet őket megfogni. De szerintem komolyan még senki nem tartotta ezt a nem szexet be.
2013. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ezt hitte a férfi is, hogy nem meri a felesége "beváltani" a fenyegetését, de tévedett... kínosan nevetve mondta mindenkinek, hogy bizony tényleg nincs szex, ha nem viszi le a szemetet..
2013. jún. 28. 12:14
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is viccnek szánta. Volt, hogy én is viccelődtem a párommal ezen.(igaz nem nyilvánosan, hanem magunk között). De sosem volt arra példa, hogy ténylegesen ezzel "zsaroltam" volna, és be is tartom. :D
2013. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

a feleség viccesen megjegyezte


Mi a gond? VICCESEN. Én is szoktam ezzel viccelődni, erre a férjem annál jobban közeledik felém, és röhögünk mind a ketten.

2013. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha poénosan mondta akkor nem kell rajta lehidalni. Nekem pont a férjem mondta nemrég.. hülyeségből, ki sem bírná. Én is mondtam már neki szerintem, de én sem komolyan, én sem bírnám ki :D A párok sok mindennel hülyéskednek, van amit csak ők értenek. Nekünk pl. van egy hülyeségünk, amit szoktunk mondani marháskodásból, nagymamája meg egy hónapig imádkozott értünk, mikor kiderült, hogy aggódik felvilágosítottuk, hogy nyugi, nem ver :)
2013. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem akar szexelni (vagy nem annyit, mint a pasi) és van mire fogni, így ráadásul segít is neki.

Szerintem erről van szó.

Vagy éppenséggel a pasi képtelen megemelni a sejhaját és a nő már mindenhogy próbálta rábírni, h segítsen (szép szóval, vitával stb.), de semmi nem vált be, csak ez.

Nem tudhatod, én ez alapján nem ítélnék el senkit.

2013. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Magunk között én is mondtam már ilyet a páromnak viccből,de kinevetett és jogosan,mert én se bírnám ki . :D
2013. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem akar szexelni és csak örül, ha nincsen.

Az a pasi hülye, aki hagyja magát így zsarolni.

2013. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
NEM viccből mondta, be is tartja a nő.. a férje kínosan nevetve mondta, hogy ez tényleg így van.. a csaj dekoratív nő, olyan "minden férfit az ujja köré csavaró" típus, ezzel tudta megfogni a férjét.. nem ítélkezem felettük, csak nekem ez nem normális dolog, hogy ezt komolyan be is tartja.. a férje vasal, mosogat, amit a nő nem szeretne csinálni, mert a műkörme letörik...
2013. jún. 28. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!