Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet Magyarországon tervezni előre, a nagy bizonytalanságban?

Figyelt kérdés
Kérészéletű párkapcsolatok-munkahelyek..

2013. szept. 17. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy a párkapcsolatok olyan kérészéletűek, csak meg kell nézni, kit választasz. Egy idő után az ember már az elején látja, mit várhat a másik féltől.

Munkahely meg anyagiak tekintetében nehéz tervezni. Illetve tervezni lehet, csak hát ki tudja mi lesz belőle. Meg kell próbálni felkészülni több eshetőségre, aztán csak alakulnak a dolgok.

2013. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatok terén önismeret a legfontosabb, hogy tudja az ember, egészen pontosan mit is vár a kapcsolattól, milyen társat keres, mit tud tolerálni hosszú távon és mit nem. Enélkül megy a nyűglődés és döntésképtelenség évekig.


A munka terén szerintem nehezebb a helyzet, de ott is lehet boldogulni, csak sajnos nem úgy, ahogy az ember elképzeli, hogy "ez szeretnék lenni" és várom a lehetőségeket. Menni kell utána, 2-3 egymástól teljesen különböző területen is jártasnak kell lenni, akár "szerelem" az a terület, akár nem, és folyamatosan tanulni kell, hogy pont ott lehessünk, amikor új ember kell valahová. Nagyon kevesen tehetik meg azt, amit rég, hogy megöregszenek az első munkahelyükön és onnan mennek nyugdíjba.

2013. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Nincs akkora bizonytalanság, csak mindenhonnan ömlik a kultúrszenny, ami átmossa az emberek agyát, a normálisan ösztönös értékeiket és céljaikat meg elfelejtik. Azt hiszik, hogy az a valóság, amit kívül látnak, és ahhoz próbálnak alkalmazkodni, de ez ellentétben áll a saját énjükkel, és ez okoz bizonytalanságot.

Pedig ha a saját belső pozitív hangjukra hallgatnának, akkor rájöhetnének, hogy mi értékes és mi nem, és arra törekednének, ami az.

2013. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nem érzem bizonytalannak a helyzetünket egyáltalán. Egy éve végeztünk az egyetemen, azon a nyáron volt az esküvőnk. A saját (nem a banké) lakásunkban lakunk, igaz egyetem alatt is dolgoztunk, spóroltunk és én örököltem is egy nem olyan hatalmas, de nekünk tökéletesen elegendő összeget. Mindketten találtunk munkát, ami a végzettségünknek megfelelő. Most tervezzük első kisbabánkat. Én tökéletesnek érzem az életem.
2013. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a legjellemzőbb romboló tényező az anyagi bizonytalanság, ami a lehetetlen munkahelyi körülményekből, elégtelen bérekből adódik és ez bizony tönkre teheti a párkapcsolatokat is.Aki rátermett, jó meglátása van ahhoz, hogyan lehet ebben a sz@r helyzetben is elérni valamicskét, ki tudja használni a jó adottságait és tud kompromisszumot kötni az élettel, annak nagyobb szerencséje lehet.A párkapcsolat pedig több toleranciát igényelne.Az a baj, hogy az emberek eleve türelmetlenek, elfogyott a türelmi idő, már torkig vannak legtöbben a hosszú évek bizonytalanságaival, az egy helyben álló szekérrel.Ezt nem jó átvinni a párkapcsolatra is.Nem a párunk tehet az ország sz&r helyzetéről.
2013. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

VILÁGválság van!

Spanyolországban, D-Amerikában, Görögországban ezerszer rosszabb a helyzet. (Most jöttem Spanyolországból, nem nyaraltam.) Az usa-ban is egymás után ürülnek ki városok, szegényednek el fél államok. Vannak olyan területek, ahol már közértek sincsenek. Rengeteg magyar tért haza, egyébként, mert sok helyen nem lehet megmaradni. És nem létezik szociális háló. Erről (még) nem szólnak a híradások, pedig, aki jár-kel a világban, az tisztában van vele.


A párkapcsolati része meg teljesen más tészta. Nem is értem, hogy jön ide.

2013. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
MOon is vannak bizonytalan helyzetek, ez tény. Ilyenkor nö meg a család fontossága. (Nem a párkapcsolat!!!! Hanem család!!)
2013. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Mondjátok már meg, hogy miért lettem lepontozva? Azért, mert nekünk bejött az életünk és szerintem semmi nem bizonytalan?
2013. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
biztos azért pontoztak le, mert nem németországban hegesztesz, vagy angliában mosogatsz:)))
2013. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy azért pontoztak le. Ez még mindig Mo.! Ha itt nem sírdogálsz és keseregsz, akkor egyen meg a fene! Ez a hozzáállás. Amikor barátok, ismerősök megkérdezik, hogy vagyunk, én meg csillogó szemmel áradozom, hogy milyen nagy az öröm és a boldogság és nincs feszültség, és minden bejön, és jajj, de jó, akkor dögöljek meg tekintettel hirtelen dolguk lesz. Ha siránkoznék, hogy de sanyarú ez a mai élet, akkor még egy órát menne a tamtam, mert azt nagyon bírja a nép! 30N
2013. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!