Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell akkora nagy esküv&o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell akkora nagy esküvõt csapniuk a kiélt nõknek, akik még le is fátyolozzák magukat?

Figyelt kérdés

Nem általánosságban beszélek, de nem értem, minek vesznek fel olyan menyasszonyi ruhakõlteményeket,ami nem illik hozzájuk.

Most éppen fotókat nézegettem ismert emberekrõl, akiket lehetett tudni, hogy milyen életet éltek.


2013. szept. 22. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt gondolják magukról, hogy ártatlan, hamvas fiatal nők még.
2013. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Mert a menyassoznyi ruha ma már nem az ártatlanságot jelképezi, hanem az esküvőt, amiről minden lány álmodik.

te talán szüzen mentél férjhez? vagy nem vett el senki, azért savanyú a szőlő?

2013. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nincsenek olyanok, hogy "kiélt nők". Legalábbis saját önismeretük szerint. Talán tapasztaltabbak bizonyos területeken.
2013. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Ezt én is észrevettem:-) Gondolom tisztában van vele, mennyire romlott, ezért a külvilágnak mindenképp a szöges ellentétjét akarja bizonyítani és eljátssza a Disney-princess-t az esküvőn.
2013. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

11:28


:):):)

2013. szept. 22. 11:37
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
és neked meg miért is fáj, hogy más azt vesz fel az esküvőjére, amit akar? Irígykedsz? ;)
2013. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát igen irigykedek, szabad nem?:):)
2013. szept. 22. 11:44
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Én ugyan így gondolom kérdező,fátylat felvenni, főleg templomba számomra nagyon képmutató és álszent dolog.

Jövő héten megyek ismerős negyedik esküvőjére, tuti abban lesz.

2013. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

Aki nem a kérdező szája íze szerint válaszol, azt lepontozzák...

Igen kedves kérdező! Igazad van. Te az általad nézegetett fotók alapján egyből megítéled a másik nőket. Mert te vagy a tökély maga. Minden tekintetben. Gá-gá

2013. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jelzem én nem pontoztam le senkit sem, tiszteletben tartom mindenkinek a véleményét, még ha gágázás is van.:):)
2013. szept. 22. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!