Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy férfi létemre nem vagyok az a kiélt, minden nőn átmenő egyén, hanem inkább csak normális kapcsolatra hajtok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez egy furcsa dolog, de én nem lennék úgy együtt egy nővel, hogy nem érzek iránta semmit, csak azért, hogy lefeküdjek vele. Többen mondogatják, hogy ki kell élni magad, mert fiatal vagy, de ezt nem tartom normálisnak, mert nem ettől leszek férfi. 23/F
2013. júl. 26. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudjuk hogy van normális férfi e földön :D
2013. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem te íteled meg, hogy férfi vagy-e. Azt majd a környezeted dönti el. Ha olyanok az ismerőseid, hogy ettől majd férfinak tartanak, akkor örülök, ha nem, akkor meg nem fognak. Ez ennyi, ilyen egyszerű.
2013. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
ha ilyet olvasok, mindig félek, hogy kamu a kérdés, vagy a kérdező ronda. mert olyan ritka az ilyen...
2013. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Antimod ***** válasza:

"Többen mondogatják, hogy ki kell élni magad, mert fiatal vagy"


Hadd mondogassák. Magad legyél, ne a többség igényeinek megfelelő idióta. Azt tedd, amit te magad helyesnek érzel, bízz az értékítéletedben!

2013. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Igazi férfi vagy. Jó tudni, hogy van ilyen, még az egyre elposványosodó gyakorin is. A kiélők állatiasak, loholnak testi vágyaik betöltésére. Kiégés az eredménye - elvesztik emberi méltóságukat, és akár egy életre lemaradhatnak a legnagyszerűbb élményről: a tiszta szép szerelemről, amikor két ember eggyé válik testében-lelkében.

Két erő van: a ˇvir és a ˇmas. A vir - szellemi erőt jelent, hősiességet, olyan férfit, akinek a szava (!) tiszta szép és igaz, aki szellemi megismerő erejével áthatja a testi erőket is. A mas - egy állatias ösztönszerű lénynél van túlsúlyban: a "falubikája" típus, a szava (!) szennyezett, a szelleme a testi vágyainak alávetve senyved.

Az elsőre példa: II. Rákóczi Ferenc

A másodikra: X.Y., ott ba.megezik a discoban.

2013. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:

2-essel 3-massal egyet értek..


Amúgy volt már barátnőd, volt már valamilyen kapcsolatod lánnyal?

2013. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés semmi értelme a hazugságoknak, és ronda se vagyok a baráti köröm, rokonaim jóképűnek tartanak, és adok is magamra mindig. Igazat megvallva nem volt még kapcsolatom, de lehetett volna 14 éves koromban is, de nem éltem vele, mert elég alpári lányok vettek körül. Utána értek engem rossz dolgok, ami miatt pár évig depressziós voltam, és nem rég jöttem rendbe lelkileg. :)
2013. júl. 26. 09:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Hogy gáz-e, az attól függ, kit kérdezel. Ha hozzád hasonló értelmes embereket, akkor egyáltalán nem gáz. Ha az "alpári" oldalról kérdezel valakit, akkor gáznak fogja tartani. Neked kell eldöntened, kinek a véleménye számít, és kinek a tanácsára adsz.

Amúgy szerintem nem gáz.

2013. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak az unalmas
2013. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"nem gáz, csak az unalmas"

Mármint neked?

2013. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!