Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintiatina kérdése:

Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval.. a férjemmel 5. éve vagyunk együtt. van egy 6 hónapos kislányunk. 1,5 éve kint élünk Németországban. Amikor kijöttünk nem igazán foglalkozott velem, de míg otthon voltunk akkor sem. Anyósékkal lakunk, hát mit ne mondjak kikészítenek idegileg ő ezt nem érti meg. anyukám sajnos elhunyt 2 évvel ezelőtt. még mindig nem dolgoztam fel meg szerintem nem is fogom. Nos a kérdésem az lenne szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben, amikor nem igazán foglalkozik velem már, nem akar különköltözni de azt nem veszi észre hogy kivagyok már teljesen! ha összeruccanok a szüleivel nem áll ki mellettem csak hallgat, de ha őrá mondanak valamit a szülei bármit és ha úgy látom hogy nincs igazuk akkor én minden szó nélkül mellé állok!! anyósék sem bírnak csak csinálják a jópofit közben a hátam mögött kibeszélnek mindenkinek! Ő is dolgozik meg én is dolgozom tehát lenne miből megélnünk és a kislánynak sem lenne hiány semmiben!! nagyon tanácstalan vagyok a családom magyarban van apám az nem foglalkozik velem. csak 2 testvérem meg a kislányom van nekem!! kérlek adjatok valami tanácsot nekem!! köszönöm!!

2013. szept. 22. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyere haza. Vagy ami jobb lenne, ha ott meg tudod oldani, akkor költözz külön a gyerekkel. Meg tudsz élni egyedül? Bírnád anyagilag?

Ha fontosak vagytok neki, akkor észre veszi magát,és változtat a viselkedésén. Valaha biztosan törődött veled, különben nem lettetek volna együtt és gyerek sem lett volna a kapcsolatból. Ugye?

Ha nem változik így sem, akkor hiába minden. Akkor nem fog hatni rá sem szép szó, sem az, ha megijed, hogy elveszít. Akkor sajnos el kell fogadnod, hogy már nem vagytok fontosak neki és külön kell új életet kezdenetek.

2013. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag nem jelentene gondot akkor költözz külön először ott külföldön. Akkor lesz időd átgondolni a dolgokat, meglátod változik-e valami. Ha továbbra sem érdekled őt, akkor már el tudod dönteni hol lenne több segítséged és hol tudnál jobban megélni, külföldön vagy itthon.
2013. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem meg tudnék élni a kislánnyal meg ő is adna pénzt a kislányra biztos vagyok benne! csak a szüleitől félek mert neki itt vannak a háttérbe ők de nekem senkim sincs. igen nagyon szerettük egymást! de amióta kijöttünk minden megváltozott és azt hittem hogy ha lesz egy gyermekünk akkor jobb lesz és végre felfogja hogy mi már külön család vagyunk.. mert mindig azt mondja hogy nem tudnánk miből megélni de ő is keres meg én is dolgozom meg a kislányra is kapunk pénzt! és nem akarja felfogni hogy én nem akarok az anyjáékkal együtt élni mert nem fogok nekik megfelelni soha!. 4 éve élek velük csak miatta. és ezt sem értékeli.. az lenne a legokosabb ha elhagynám? ja és novemberbe lenne a templomi esküvőnk. olyan tanácstalan vagyok és egyben félek is. :(
2013. szept. 23. 00:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy ilyen isten barma, mint te...


"Amikor kijöttünk nem igazán foglalkozott velem, de míg otthon voltunk akkor sem."


Gratulálok. ALapjáraton le se sz*rta a fejedet, de gondoltad majd kiköltözöl hozzá és megváltozik. Nem változott. Erre mit tettél? SZÜLTÉL NEKI EGY GYEREKET EGY ELEVE SZ*R, FESZÜLTSÉGEKKEL TELI KAPCSOLATBA, ahol ráadásul a saját lakhatás sem megoldott???!!!!!!


"Anyósékkal lakunk, hát mit ne mondjak kikészítenek idegileg ő ezt nem érti meg."


Akkor minek költöztél oda, észlény??

2013. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Írásodból egyértelműen kitűnik, hogy nem jó a kapcsolatotok. Hagyjuk most a múltat, hogy mit miért tettetek annak idején, a jelennel kell foglalkozni. Nem jó a kapcsolat, a férjed nem törődik veled, azzal se foglalkozik, hogy nincs jó viszonyod a szüleivel, nem segít neked rendezni ezt, nem fogadja el a felajánlott kompromisszumot, hogy költözzetek külön hogy rendbe tudjátok tenni a házasságotokat.

A lépés egyértelmű, amit tenned kell. Költözz el egyedül a gyerekkel, tartsd el magad és a gyereket. Add be a válópert. (Nem tudom hogy vannak jelenleg a papírjaitok, de arra figyelj, hogy gyerekelhelyezésnél hiába marad nálad a gyerek, ha kinti címet adsz meg a gyerek címének akkor apai beleegyezés nélkül nem hozhatod Magyarországra a gyereket.)

Az egyedüllét miatt ne aggódj. Magát fogja adni a dolog. Ha majd lezártad a múltat, elköltöztél és nekivágsz az új életnek, egyre több ismerősöd lesz, barátok, kialakulnak új kapcsolatok a munkahelyen is, a gyerek irányából is (bölcsi, ovi, játszótér, különfoglalkozás, úszás stb), illetve keress magadnak hobbit ha megteheted, bármit ahol emberek között lehetsz. Ha nem akarsz hazajönni, akkor ott kell kialakítani az új életet, de menni fog. Hidd el nekem ezerszer boldogabb leszel már kettesben a gyerekkel is mint most, és később úgyis beköszönt egy új szerelem. Adj esélyt magadnak a boldogságra!

2013. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen egy barom voltam mostmár belátom de én mindent érte tettem!!! mert szeretem de mostmár egyre jobban úgy érzem hogy kiszeretek belőle a viselkedése miatt.. :(
2013. szept. 23. 18:15
 7/7 A kérdező kommentje:
a lakhatás megoldható ha hajlandó lenne elköltözni!!!!!!!
2013. szept. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!