Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem tanácsot adni?...

Tudnátok nekem tanácsot adni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élünk 1éve.. Eddig háromszor találkoztunk és mindig én mentem el hozzá..Anya szerint ez nagyon gáz,hogy én megyek el mindig,de a barátomat nagyon szeretem és tudom,hogy ő is engem. de neki nagyon szigorú anyukája van és nagyon félti őt,és nem engedi sehova..Mit kéne tennem?Mert ezt én tovább nem csinálhatom hogy mindig én megyek hozzá...és szerintem az sem mehet tovább,hogy a barátomat ennyire félti mindentől... Nem lehet örökre így hozzáláncolva :(

18/L


2013. máj. 12. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ugye csak vicc? Háromszor találkoztatok egy év alatt? Az nem is kapcsolat. - Ne haragudj, de ez volt az első reakcióm a kérdésed láttán.


Hány éves a barátod?

2013. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is durva... 18 ő is... sajnos nagyon messze lakunk egymástól... mert én elköltöztem onnan ahol ő lakik..osztálytársak voltunk 3évig és nagyon megszerettük egymást,mindent megbeszélünk stb..
2013. máj. 12. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen nem képes a sarkára állni, akkor ott valami baj van. Mondd meg neki, hogy ha igazán fontos vagy neki, akkor oldja meg, hogy el tudjon menni hozzád.
2013. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!