Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan osztoztok a kiadasokon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan osztoztok a kiadasokon?

Figyelt kérdés
Az elozo alberletunkben az osszes koltseg felet oda tudtam adni, de most csak 40ezret(80eftot keresek egy honapban)..a ferjem kb 300eftot..elegge bant hogy csak ennyit tudok..a maradek negyvenbol intezem magamnak a reggelit,ebedet,neha ruhat vagy ami kell de sosem jovok ki belole honap vegeig ezert nemvtudom bele adni a felet:(
2013. szept. 27. 21:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Házasok vagytok? Miért vagytok külön kasszán?
2013. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Azok vagyunk. Hát sosem merült fel a közös kassza téma. Én pedig nem is akartam felhozni mivel én sokkal kevesebbet keresek. Ha olyan van akkor segít nekem és a boltban is veszünk nekem is dolgokat.
2013. szept. 27. 21:03
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

kozos kassza,kozos szamla,nem osztozkodunk,nem szamolgatunk.


Igy hogy akartok gyereket?

2013. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Ditta323 ***** válasza:
100%
Ha netán elmész majd szülés szabira meg gyesre ennyit sem kapsz majd. Ezt a kérdést vele beszéld meg. Mi a férjemmel házasság előtt is közös kasszán voltunk.
2013. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

Én sokkal kevesebbet keresek, mint a férjem, mert nem találtam rendes munkát. 50ezret keresek.


A férjem 90.-100 körül.


Mi úgy oldjuk meg, hogy mivel az én fizetésem semmire se lenne elég, ezért egy az egyben félretesszük, és a férjeméből megélünk. ennyi...


Alapból nonszensz , hogy 300 ezerből, és 80 ból ugyanannyit kellene beleadni.


Ennyire nem bíztok egymásban?


Külön számla az egy dolog, de mindenki csak a saját pénzét használja?


Ez nem haverkodás könyörgöm, hanem házasság...


27/N

2013. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Ez milyen házasság? Külön esztek?

Nem osztozunk, mert az első perctől közös a kassza, közösen gazdálkodunk a kettőnk keresetéből.

Még a törvény szerint is a házasságban minden bevétel és minden kiadás is közös.

Ezt a férjednek is illene tudni!

2013. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%
3: Nem mondta, hogy akarnak gyereket, így értelmezhetetlen a kérdésed.
2013. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%

Én 4 éve élek párkapcsolatban előző kapcsolatomból van egy kislányom. Nem vagyunk házasok, de komolya kapcsolat.

Mikor megismerkedtünk mind ketten dolgoztuk, én már majd 5 hónapja nem találok normális állást, csak alkalmankéntit, tehát van hogy egy hónapban 40-50 ezer is be jön az én oldalamról, de van hogy max a családi ami 11.000.-

Az ő keresete min 130.000 de ha húzós a hónap rúgja a 200-220-at is, tehát elég nagyok itt is az arányok.

Nekem a büszkeségem nem engedi, hogy kérjek tőle, ha mondjuk kinéztem magamnak valami rucit, megoldom én (teszvesz, vatera, csere-bere) de persze magától is ad, nem is kéne kérjek.

soha nem vágta a fejemhez h miért csak ennyi, sőt eddig akármennyit is hoztam haza ő kifizette a rezsit, bevásárlás, stb...majd mikor én 20.-án kaptam fizut utána abból éltünk.

most hogy nincs munkám és vége a nyárnak 130-ból 3-an szűkösen, de élünk, és soha nem kaptam tőle ezért megjegyzést, de remélem mielőbb találok folyamatos állást :/

2013. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
Elég fura házasság lehet.
2013. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor hozd szóba, hogy keressetek olcsóbb lakást, mert ez Neked drága.

Én egyedül lakom, és nekem 50-60E-ben benne van a rezsi és a kaja, Ti is tudnátok ilyet találni.

Nekem a jóbarátaim voltak mindig jobb jövedelműek, mint én. Ilyenkor természetes, hogy vagy az én pénztárcámhoz igazodunk, vagy fizetik a részemet, vagy hozzátesznek a részemhez.

És amúgy a férjed mihez kezd a 300E Ft-jával?

2013. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!