Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan osztoztok a kiadasokon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan osztoztok a kiadasokon?

Figyelt kérdés
Az elozo alberletunkben az osszes koltseg felet oda tudtam adni, de most csak 40ezret(80eftot keresek egy honapban)..a ferjem kb 300eftot..elegge bant hogy csak ennyit tudok..a maradek negyvenbol intezem magamnak a reggelit,ebedet,neha ruhat vagy ami kell de sosem jovok ki belole honap vegeig ezert nemvtudom bele adni a felet:(
2013. szept. 27. 21:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kérdező ti hány évesek vagytok?
2013. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
EGyszerűen nem mered neki mondani, hogy "tudsz adni egy kis pénzt, az enyém elfogyott, menni kellene boltba, ide-oda" és kész.
2013. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Je Veux ***** válasza:

Igen, a házimunkát is megosztjuk. Általában én csinálom a nagyját, mert a párom tovább dolgozik, de ha hazaér és még nincs kész, akkor jön és segít. Hétvégén pedig ő főz, meg el is mosogatja közben, ami már nem kell, és azidő alatt én takarítok.


Együtt élünk, egy pár vagyunk, segítünk egymásnak, és a pénzt is közösnek tekintjük. Ha netán munka nélkül maradnál, akkor mi lenne? Éhen halsz?! Nyilván nem..


LEhetnél végre egy kicsit őszinte vele..elmondani hogy érzel, ő meg majd jól helyrerak, hogy mennyire lökött vagy és nem kell kérned!


Hány évesek vagytok?

2013. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Én 25 Ő 32.
2013. szept. 28. 15:52
 35/37 anonim ***** válasza:
A kapcsolat legelején még belefér a "na ki fizet" meg a "most te fizetsz de azért én is beletehetek a kosárba egy.." felfogás, de később nem! Házasságba az ilyen gondolkodásnak már semmi keresnivalója. Ha külön kasszán is vagytok, nem kell egymást fillére pontosan elszámoltatni. Ő lehetne olyan gavallér, hogy a rezsibe jóval kevesebbet kér el tőled, mivel harmadát sem keresed mint ő ha már te sem számoltatod el, hogy hova tűnik a havi 300 ezer. Az lenne a legjobb ha közös kaszzán lennétek, mindent bele egy közös számlára és onnan költeni. Úgy jobban is átlátjátok a kiadás-bevétel mozgást, és jobban tudtok spórolni. Szerintem mindkettőtöknek változtatnia kell az anyagi hozzáálláson. Ha nem érzitek mindenben úgy hogy együtt vagytok, összetartoztok, akkor az milyen házasság?
2013. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

fúúúúúúúúúúúúúúú, na ezért nem értettem soha a külön kasszát..... Bocsánat, de nekem kb. olyan érzés, mint a lakótársak, csak ti d.tok is, elnézést a kifejezésért, nem vagyok ilyen alpári, csak érzékeltetni akartam a kontrasztot.

Most akkor gondolj arra, hogy lakásra, kocsira, mindegy mire gyűjtötök. Ő félrerakja a ház árát, el is költözik, te meg majd akkor, ha neked is meglesz rá a pénz??? Jézus!!! Tudom, ez nagyon sarkított, de ez jut róla eszembe.

Mi közös kasszán vagyunk, én 150 körül keresek, a férjem is 100-140 között. Külön nem jönnénk ki szerintem, de együtt el tudtunk menni nyaralni, tudunk mozizni, szórakozni, vásárolni.


Miért nem éltek a párod pénzéből, vígan ellenétek, a tiédet meg minden hónapban eltennétek szűkösebb időkre?

Ez miért nem megoldás?

2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, én így csinálnám a helyetekben
2013. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!