Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a hirtelen szerelemből tényleg sírig tartó kötelék alakul ki?

Figyelt kérdés
Párommal egy véletlen folytán ismerkedtem, meg, szerelem volt első látásra, azóta együtt is vagyunk, nagyon mély érzések vannak mindkét részről, már a családot tervezzük, a közös jövőt. Megtaláltam az embert, akire mindig is vágytam és ez kölcsönös. Nade, nem fog ez egyszer elmúlni, vagy halványodni? Nem tudnék már nélküle létezni. Van olyan, hogy egy szerelem tényleg örökké tart?

2013. okt. 1. 13:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt
2013. okt. 1. 13:18
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak reménykedem benne,hogy igen,3 éve vagyunk együtt,de nem fakult a szerelem:)
2013. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kedves kérdező, hogy tényleg örökké fog tartani:) Én is ebben a hitben vagyok és nagyon remélem, hogy örökké együtt leszünk a párommal!!
2013. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a házasságok kétharmada válással végződik, ezért alapból nagyon ritka a sírig tartó házasság is. Hát még a sírig tartó szerelem! Egyáltalán nem gyakori, de ez nem valószínűség-számítás. Lehettek ti az a pár, akik 50 év múlva is kézen fogva togyognak az utcán. Csak tenni kell érte. Néhány év múlva kiderül, tényleg összeilletek-e, és ha igen, passzol a személyiségetek, a szokásaitok, akkor már csak csapatmunka az egész.

Sok sikert.

2013. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tarthat sírig, de általában változik, alakul az érzés. Maga az első fellángolás ritkán marad meg ugyanúgy. A leggyakoribb, hogy egy mélyebb összetartozássá alakul... nem tudom jól megfogalmazni.
2013. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja vagytok együtt? Khm... Majd 2 vagy több év után tedd fel ezt a kérdést, akkor már nem biztos, hogy ugyan így fogsz érezni, de nem lehetetlen!

Vőlegényemmel 4 éve vagyunk együtt, szeretem őt, szerelmes vagyok bele (fordítva is igaz) de ennyi idő elteltével látjuk a másiknak a rosszabb, "problémásabb" oldalát. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor ennyi, mert nem, fontos a kapcsolatunk és teszünk érte mindennap!

2013. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 sofiabk válasza:
2 honap az nagyon keves.en is igy voltam a parommal.DE mar nem annyira 1 ev utan.csak nalunk az a gond szerintem hogy nem toltunk el egymas nelkul 5 percet sem.en nem dolgozom o igen de munka utan azonnal jon haza es eggyutt vagyunk,meg vasarolni is eggyutt megyunk.az elejen szep es jo volt minden de mar kezd a kapcsolatunkra menni.meg barai tarsasagba sem megyunk egymas nelkul.mi is 2 honap utan mar babaval probalkoztunk,de jobb hogy nem jott ossze,mivel tudjuk mind a ketten hogy meg mindig van mit kiismerni egymason.
2013. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem gyakori, de előfordulhat, hiszen vannak boldog párok :) Valószínű az idő múlásával már nem fogsz nullahuszonnégyben lángolni, de attól még maradhat ez szerelem. Mi 8 éve ismertük meg egymást, még mindig úgy gondolom, hogy ő a párom és így is marad örökre. Fő a pozitív hozzáállás. Töltsetek mindig sok időt egymással és legyen külön idő is.
2013. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sosem lehet előre tudni, mindenesetre tenni kell érte, hogy ne halványodjon. 2 hónap még kevés a családtervezéshez szerintem, illetve a tervezéshez még nem, csak a konkrét gyerekvállaláshoz. Kívánom, hogy boldogok legyetek, azon meg kár már most agyalni, hogy mi lesz,ha...
2013. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én az összes pasimmal így voltam két hónap után. Azért a babaprojektnek ne álljatok neki, mert szinte még nem is ismered a párod.

Majd fél-egy év együttélés után sem változik semmi, akkor talán maradhat.

2013. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!