Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Undorodom a párom szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a párom szőrös mellkasától. Hogyan vegyem rá, hogy szörtelenitsen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 08:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%
Az már régen rossz ha undorodsz tőle. Szerintem nem is szereted igazán.
2013. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van 21 -es :D ! Az én párom is a természetnek köszönheti a selymes mellkasát ,amit imádok (: ! Szerintem sokkal jobb a sima ! Van a páromnak egy haverja ,aki kifejezetten utálja ,hogy szőrzettel "áldotta " meg a sors mellkasi részen ... Nyáron kifejezetten kellemetlennek tartja de hát borotválni ő sem akarja .. ha tudna megszabadulna tőle végleg .
2013. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
25%

Nem jó ötlet! Hatalmas kínlódás férfinak a mellkas szőrtelenítése. Végleges szőrtelenítést lehet villanófényes kezeléssel stb. de sok esetben még ez sem hoz végleges megoldást. Pont azért szőrős mert rendben van a hormonszintje, tőle biztos lenne gyereked is, ha akarsz.


A szőrteleneknek gyakran van merevedési problémájuk, korai magömlésük, de te tudod.


A mostani páromon alig van szőr, nekem meg ez nem tetszik. Semmi melegséget, puhaságot nem áraszt.

2013. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Ha 1 hónapja és most láttad meg, hogy szőrös, akkor mond meg, hogy neked jobban tetszik csupaszon.

Ha évek óta és már így van ezer éve, akkor miért most pattogsz????

2013. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Je Veux ***** válasza:
75%

Számomra a szeretet és az undor nem fér meg egymás mellett.


Ha 1 hónapja vagytok együtt és most láttad meg, undorodsz, akkor nem szereted. Ha 2 éve és most kezdődött ez nálad, akkor pedig már nem szereted.


Akit szeretünk, attól nem undorodunk. Nyilván ez nem egy újkeletű dolog, mindig is ilyen volt, nem most növesztette hirtelen.

2013. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!

Ha szőrteleníteni kezd, legyen az bármi, nem lesz kellemes, ugyanis minél jobban eltávolítja annál több nő, annál gyorsabban.

Max ami segítene a végleges szőrtelenítés de az piszok sokba kerül, és nem egyszer kell kiadni érte.


Régen én sem szerettem a párom kevés mellkas szőrét, el is tüntette, bár a saját akaratából, már abbahagyta és még több lett neki. Nekem sem kellemes, szívesen csókolgatnám de nem szeretem ha a számba landol az összes szőr.

Megpróbáltam elfogadni és sikerült.

2013. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanis minél jobban eltávolítja annál több nő, annál gyorsabban"


Ezt fejtsd már ki nekem jobban, hogy ha a szőrtüsző felelős a szőrszál (vagy hajszál) növekedéséért, azt miként befolyásolja az, ha a szőrszál elhalt végét vágás éri?

2013. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
A fű is dúsabb, erősebb lesz, ha nyírják..
2013. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én mindig viccesen szoktam megmondani az ilyen dolgokat :D Pl.ha a cicijénél szőrösödik körbe,akkor mivan nap csöcsű :D stb.... és már le is szedi :D
2013. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ha, undorodsz tőle, akkor nem is kívánod meg?

Ez nekem nem áll össze, nem szexelnék olyan valakivel, akitől undorodom. Ha meg nem szexelnék vele, nem lenne a párom.

2013. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!