Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arről a rendelkezésről?

Figyelt kérdés

A Kormány tervei szerint a 40 (negyven)! éve, ugyanazzal a párral együtt élő párokat pénzjutalommal jutalmazza és ennek titkát kéri tőlük megosztani a társadalommal.


Kérek szépen olyan válaszokat is, akik valóban együtt vannak jóban-rosszban már évtizedek óta.


A mai világban - nem értem mi ennek az oka -, de egyre több olyan felnőtt életkorú, ugyanakkor még infantilis, gyerekes viselkedésű, komoly kapcsolatra teljesen éretlen ember él. Főként férfiak. Egyik nő a másik után, semmi komoly elkötelezettség iránti igény 30 éven felül (is).....



#hosszú társkapcsolat #hosszú életű házasság
2013. okt. 8. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, "ERRŐL a rendelkezésről" akartam írni
2013. okt. 8. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam, de aranyos. Legalább 60-70 éves emberekről lenne itt szó, és szívesen hallgatom az idősebbek meséléseit.


Én nem látom a férfiakat ilyen szúrós szemmel. Mindenki olyan párt választ és talál magának, amilyent keresett, és amilyent megérdemelt.

2013. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy ilyen facebook-on terjengo kamu hir?

Amugy nem csak ferfiak vannak ilyenek, en pont, hogy nok eseteben lattam tobbet.

Az oka pedig az, hogy mig regen szukseg volt a csaladra a megelhetes a boldogulas miatt, manapsag ennek egyre kisebb a jelentosege. Egyedul is fent tudod tartani magad, nem korlatoz senki, stb. Van akinek ez tobbet er, mint a hazassag elonyei.

Szerintem mindenki torodjon a sajat dolgaval, aki hazassagot akar OK, aki egyedul akar elni OK.

2013. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

szerintem senki sem fog azért házasodni, hogy majd 40 év múlva hátha kap érte pénzjutalmat :)

Inkább a fiataloknak kellene könnyítés, amennyiben házasodnak, annak van értelme. Ezzel ösztönöznék őket, nem azzal, hogy az öregek kapnak jutalmat.

2013. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én elkezdtem olvasgatni :)


[link]

2013. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Aranyos ötlet, de inkább a családalapítást kellene még jobban támogatni, szerintem.
2013. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy éppen ideje volna az épeszű embereknek lecserélni ez az esztelen, ostoba és impotens kormányt a francba.


Nézd, a valahai világban bűn volt a válás. Számtalan olyan pár él ma együtt hosszú ideje, akik olyan patológiásak maguk, hogy nemhogy jutalmazni nem szabadna őket, de büntetni kéne. Az nem érdem, hogy gyávaságból, együtt maradt két ember.


A többit leírom privátban.

2013. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mamàmèknak pont az esküvömön volt a 60. Hàzassàgi evfordulójuk, ès ugyan abban a hónapban keresztszüleimnek (lànyuk) a 40. szüleimnek a 30. csak nem azon a napon

Mondtam is öcsemnek hogy csakis 2023 augusztusban hàzasodhat:-)

2013. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tartom a pénzjutalmat. 40 év után a párok megérdemlik, hogy felfigyeljenek rájuk, hogy elmondhassák, hogyan sikerült ez nekik. Ne mindig csak a politikai, katonai meg háborús hősöket ünnepeljük. Akár egy oklevél, vagy érem is kedves lehet, nem pont pénz, de végül is mindegy. Ha majd oda eljutunk, hogy megszólalnak az első nyilatkozók, talán mindannyian tudunk belőle tanulni.
2013. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!