Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák! Ti hogyan oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti hogyan oldjátok meg, hogy a párotokra/férjetekre is jusson elég idő és energia? A párotok segít a helyes időbeosztás kialakításában?

Figyelt kérdés
A férjem szerint én elhanyagolom. 3 gyermekünk van (5, 3, 1 évesek). Próbálok vele sokat fogllalkozni, csinálok kettesben töltött estéket, de neki ez kevés. Megkértem, hogy esetleg próbáljon meg ő is változtatni az időbeosztásán, de abból megint csak az derült ki a számára, hogy én még a szórakozástól is meg akarom fosztani. A gyerekekkel szerencsére még szeret foglalkozni, de félek, hogy ez is megváltozhat. Mindig figyelek arra, hogy legyen egymásra is időnk, de neki ez nem elég, én meg már nem tudok több időt és energiát keríteni. Hogyan lehet egy ilyen problémát megoldani?
2013. okt. 9. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vesd fel neki h ha fizeti a bejárónőt és a gyerek pesztrát max pénzed nem lesz .....

akkor lesz elég időd rá....

vagy szálljon be a takarításba gyereknevelésbe

ne csak követelőzőn

2013. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálja ő amit te a 3 gyerek mellett, de követeld meg, hogy veled is még többet foglalkozzon. cseréletek egy hónapra, oldja meg ő ezeket a dolgokat!
2013. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meló után egyből hazajön,ez kb 5 óra,utána 8ig gyerekekkel vagyunk,vacsora,játszás,némi házimunka-magától csinálja-,majd amig ő megfürdeti őket,és lefekteti,addig én elpakolom a romokat.

8-fél9 körül alszanak a gyerekek,utána édes kettes.

De ehhez kellett,hogy még egy gyerekkel elhanyagoljuk egymást.Azóta figyelünk erre nagyon.Nem csak szülők vagyunk,hanem házastársak is.

2013. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Érdemes az időbeosztást felülvizsgálni. A legtöbb nő rengeteg időt tölt el időrabló tevékenységekkel, illetve nem hatékonyan végzi a házimunkát. Azon általában sok időt lehet spórolni.

Aztán amit lehet, szervezz ki. A 21. században élünk, amikor nem szükségszerű pl. naponta boltba menni, van fagyasztó mag tartós tej meg házhozszállítás olcsón. Nekem mindig a boltba járás volt a mumus, órákat vesz el, meg mondjuk utálom is. Megéri azt a pénzt. De az is lehet, hogy heti egyszer apa reszortja kocsival.

Ha végképp nincs több időd és energiád, akkor pedig vegyél fel segítséget. Ez lehet egy ráérő nagymama, vagy egy lány, aki heti kétszer végigtakarítja a lakást vagy vigyáz a gyerekekre, mindegy. A lényeg, hogy téged tehermentesítsen.

2013. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban örülj neki hogy igényli hogy vele légy. Én téged is megértelek hisz nem lehet könnyű. Valamilyen köztes megoldást kell rá találni. Próbáljatok olyan megoldást keresni ami mindenkinek jó.Kérdezd meg hogy ő szerinte mit és hogyan kellene csinálnod, hogy kellene az időt beosztani. Hátha van neki is valami jó ötlete. Nálunk anyukámék úgy oldották meg hogy lepasszoltak hétvégente a nagymamához. Ha nálatok nincs olyan nagymama aki vigyázna a gyerekekre, akkor érdemes lenne valamilyen egyetemista vagy gimis lányt keresni aki hetente 2szer vigyázna a gyerekekre. Vagy ha a nagyi nem vállalja be egyedül a 3 gyereket akkor mellé még az egyetemista lányt. Nekem hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En ferfikent most tapasztalom, hogy menni idot/energiat igenyelnek a gyerekek.


Iden nyaron egyedul maradtunk a parommal egesz nyarra. A 2 gyereket oda kellett adnunk a mamaeknek, hogy vigyazzanak rajuk, amig mi dolgozunk. Allitom eletem egyik legszebb nyara volt. Volt idonk egymasra es nyugodtak lettunk. Csupan ilyen aprosagok, hogy szombaton tudtunk aludni 11-ig. Hianyoztak nagyon a gyerekek, de jutott ido meg kedv olyanokra, hogy "csak ugy" elmentunk mondjuk hetkoznap vacsorazni. Vagy spontan kitalaltuk, hogy menjunk el 1 ejszakara es aludjunk ott valahol. Vagy csak ugy elindultunk kocsival, es keresztezodeseknel dontottuk el, hogy balra vagy jobbra megyunk. Tok szep napok/hetvegek voltak. Es erositette a kapcsolatunkat.


Aztan szeptember elejen visszajottek a gyerekek es azota ujra "bolondok haza" van. Kozottunk is nagyobb most az eltavolodas. Kevesebb az intim pillanat. Es en, mint ferj nagyon is ugy erzem, hogy elhanyagol a parom. Hozzatennem, hogy a gyerekek javara. Igyekszem megerto lenni es talan az ad erot/energiat nekunk/nekem, hogy jovore is lesz nyar!!! ;D

2013. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyenet, akik követelőzni tudnak, de bezzeg megoldáson dolgozni már nem. Bocs a közjatekert kerdezo.
2013. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!