Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen közös programot tudnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programot tudnánk a párommal csinálni a rokonlátogatáson és a havi bevásárláson kívűl?

Figyelt kérdés
Szórakozni nincs pénzünk, egyikőnk sem romantikus tipus, tv-zni nem szeretek, háztartást egyedűl vezetek. Van valami ötletetek?
2013. okt. 21. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

www.geocaching.hu/‎


Egész országban van, a lényeg gps-szel megkeresed a koordinátákat ahonnan tovább küldenek és meg kell keresned egy elrejtett ládát.Viszel magaddal valamit ami már nem kell és azt kicseréled arra amit kiveszel a ládából(hogy a következő is találhasson valamit)általában nagyon látványos tájakon kell átmenni szóval szép és izgalmas is egyszerre és lényegében nem kerül semmibe

2013. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sétálás, közös bicajozás. Darts, biliárd. Otthon kártyázni, társasozni, vagy megnézni egy filmet közösen (le is tölthettek, nem feltétlenül tv-ben).

Közös főzés, sütögetés, borozgatás.


Mit szerettek csinálni?

2013. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyunk romantikus tipusúak, sétálgatás szóba sem jöhet, gyertyafényes vacsora szintén. Ha együtt vagyunk itthon akkor is külön csinálunk valamit."


Akkor talán éppen ideje erőt venni magatokon és megváltozni a kapcsolatotok kedvéért.

2013. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Írta a kérdező,hogy falun laknak, ott nincs sok lehetőség,és sétálgatni se olyan izgalmas, nincs sok látnivaló...Én kisvárosban lakom,itt se túl izgalmas.

Mi szoktunk járni kirándulni, néha fürdőbe,néha moziba,színházba.Itthon kertészkedni szoktunk, együtt végezzük a házimunkát,beszélgetünk, társasozunk.

Filmeket szedek le a netről,amik mind a kettőnket érdekelnek,és dvd.-n megnézzük.

Ja és horgászni is járunk, ezt majdnem kihagytam...

2013. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Falun laktam én is, 30 évig, érdekesség mindig volt. Természetjárás, fotózás, és nem azt kell elképzelni, hogy tuti profi gépem van, hanem egy mezei kis kompakt gép.

Fotózni ott is lehet sok mindent.

Sétálni is, szerintem módfelett üdítő járni a határt.

2013. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi pl eljárunk a férjemmel a haverjaival, ha nem pénzes szórakozásra, akkor társasjátékozni, vagy kártyázni. Menjetek sétálni, biciklizni, télen korcsolyázni.


Töltsetek le filmeket ami mindkettőtöknek tetszene, vagy nézzetek sorozatokat a neten. Le se kell tölteni.


Illetve mi a férjemmel pl szoktunk egymás ellen a neten játszani a honfoglalón :)(bár ehhez 2 gép kell. De kettesben is szoktunk kártyázni.


27/N

2013. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!