Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez mindenképpen azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenképpen azt jelenti, hogy félrelépett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom jó helyre írom a kérdésem, vagy sem, de jelen pillanatban annyira el vagyok keseredve, hogy nem is érdekel.

4-5 napja intim herpeszem van, ami egyre súlyosabb. Soha nem volt ilyen jellegű problémám, az utóbbi 4-5 hétben nem voltam máshol WC-n, csak itthon, és természetesen a páromon kívül nem feküdtem le senkivel. Utánanéztem ennek az intim herpesznek, több helyen olvastam róla, mindenhol azt írják, hogy kizárólag nemi érintkezés útján terjed.

Miután sosem volt ilyen problémám, sem más férfival szexuális kapcsolatom(az utóbbi 6évben), ez kizárólag azt jelentheti, hogy a férjem lépett félre, és hozta haza ezt nekem "ajándékba"?


2013. okt. 26. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg "csak" nemi úton lehet elkapni akkor sajnos igen... :/
2013. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg hozhattta a férjed is haza, de a fertözés akoar 10-15 évvel ezelött is történhetett, anélkül, hogy eddig tünete lett volna bármelyikötöknek is. Mivel gondolom, elötted azért volt más kapcsolata, nem kell, hogy a házasság alatt legyen mással.


De akár nögyógyásznál is kaphatsz el fertözést. És mivel akár évek telhetnek el, mire valamit is észreveszel a fertözésböl, akár te is hozhattad egy elözö kapcsolatodból. Meg régebben csak voltál máshol is WC-n, mint otthon.

2013. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet a férjed, társad már régóta hordozza a vírust, mostanra valami sérülésen beléd került.
2013. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Az emberek 90% hordozza magában a vírust ami bármikor előjöhet vagy pedig egy életen át tünetmentesen élnek. A szájon és az intim helyen levő herpesz egyébként egy és ugyanaz, így pl te is összeszedhetted valahol évekkel ezelőtt akár előző kapcsolatból és a párod is lehet, hogy egy évekkel korábbi kapcsolatból szerezte.
2013. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kell, hogy a genitális herpesz ugyanolyan herpesz, mint ami az ajkakon is kiszokott jönni, szóval ha egyszer a szervezetbe kerül, akkor az ott is marad. Viszont, az nem igaz, hogy csak is nemi úton terjed, mert ugyanúgy elkaphatod ha rosszul van elmosva a pohár. Egyébként, az is lehet, hogy magát a vírust már mondjuk 10 évvel ezelőtt elkaptad, viszont az immunrendszered meg mostanra gyengült le annyira, hogy előjöjjön ez a fránya herpesz. Kitartást és jobbulást! Viszont, a férjeddel mindenképpen tisztáznod kell a helyzetet, mert az sem kizárt, hogy ő hozta haza. Mondd el neki őszintén, hogy ez és ez van veled és aggódsz, hogy tőle kaptad, mert ő megcsalt. Ha ez így van, akkor vagy nagyon heves lesz a reakciója, vagy pedig zavarba jön, abból pedig már le tudod szűrni, hogy mi lehet az igazság. Te ismered a férjed, gondolom azért 6 éve? már tudod, hogy mikor kamuzik, vagy mikor mond igazat. Figyeld a reakcióját! Én szurkolok neked, és remélem, hogy nem a férjed hozta.
2013. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most kicsit megnyugodtam.

Csak azért fordult meg ez az egész "félrelépés" dolog a fejemben, mert furcsának találom, hogy a 6 együtt töltött évünk alatt sosem fordult elő ilyen.

Most kissé gyengélkedik a házasságunk, így az első gondolatom ez volt.

2013. okt. 26. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz egy olyan dolog, amit elég egyszer elkapni az életben és bármikor kijöhet, ha legyengül az immunrendszer.

Ergo, akár 10 éve is elkaphattad, és akkor belekerült a szervezetedbe, most pedig legyengült az immunrendszered valami hatására és kijött.

Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a férjed félrelép.

Viszont figyelj arra, hogy vagy ne legyetek együtt, míg el nem múlik, vagy csak óvszerrel, ugyanis te most átadhatod neki.

2013. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy "most eléggé legyengült" a házasságod. Lehet, hogy ez a lelki-idegi válság az okozója, hogy az immunrendszered is legyengült, és a szervezetedben lappangó vírus aktivizálódott.


Sürgősen fordulj orvoshoz, szedjél immunerősítőket, és kezeltesd!

De a férjeddel feltétlenül beszéld meg, ettől függetlenül.

2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha most kaptad volna el a férjedtől és mondjuk megcsalt volna akkor nem kellett volna neki is vmi bajnak lennie odalent h elkaphasd?? De gondolom ő nem panaszkodott ilyesmire. Vagy nem tudom ez csak egy ötlet még nem jártam hasonló helyzetben. Amit írtam is csak feltevés h ha tényleg mostanában csalt volna meg nem azt mondom h megtette. De azzal is egyetértek amit előttem írtak.
2013. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tudtommal lappangási idő alatt is fertőz. Szóval így kb. nincs ember, akiben ne lenne meg a vírus..
2013. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!