Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy hullámvölgyben elegetek volt a feleségetekből de nem tudtátok megmagyarázni, miért vagytok allergiásak rá?

Figyelt kérdés
Mi most így vagyunk, a férjem minden mondatomra ugrik, minden mögött bántó szándékot vél felfedezni, ugyanakkor azt mondta, szeret és nem akar elválni. Ő 48 én 45 leszek.
2013. nov. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Talán üljetek le és beszéljétek ki magatokból kinek mi a problémája,aztán keressetek közösen megoldást.
2013. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk, azt mondja, nem tudja, miért van ez. És így megoldás sincs.
2013. nov. 1. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Valószínüleg sok mindenért szóltál, ami valójában őt is nyomasztja. Én gyerekként, tinédzserként ugyanezt tapasztalom anyukámmal, ugrom minden mondatára, szívesebben vagyok egyedül, mert mindig úgy érzem nyaggatni fog. Meg kell próbálni megbeszélni, félrebeszélés, illedelmeskedés nélkül.

16/f

2013. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg humor. Próbáld megnevettetni, amikor ilyen. Hátha kizökkenti, ha mondasz valami vicces baromságot. Szóval ne arra menj rá, hogy kielemezzétek, hogy mi a baj. Az sokszor csak bezárja a másikat, meg magunkat is a vitába. Hanem arra, hogy hogyan lökheted vissza a jó kedélyét a normál mederbe. A lényeg, hogy valahogy a feszült pillanatból gyertek ki. Lehet egy hirtelen téma váltás is valami kellemesre, kedvesre is. Nem tudom.
2013. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én férjem sem tudta megmagyarázni. aztán ráhagytam, nem szóltam semmiért, kizártam magamból. mindketten egyedül bolyongtunk, amikor volt ideje gondolkozni, és rájött, hogy már nem én idegesítem, hiszen jelen sem vagyok, hanem annyira kiborul mástól, hogy az én megszólalásaim már csak az utolsó cseppek. beszélgetéssel nem jutottunk sehová, csak az után, hogy erre rájött, és megosztotta velem.
2013. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!