Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Együtt élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Együtt élők! Ti bevállalnátok olyan munkát, ami miatt szó szerint csak szombat - vasárnap látnátok a házastársatokat, párotokat?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. Nem élünk luxusban, de mindenre futja ami kell.


Én részmunkaidőben dolgozom 30 e. Ft-ért, mert csak ezt a munkát találtam. Ha viszont otthagyom a másikért, ide már nem fognak visszavenni. És mi van akkor, ha az új helyről kidobnak? Manapság már bárkit bármiért kirúgnak...Akkor még annyi pénz sem lesz, mint most.


A férjem 100e ft-ot keres havonta. Az ő fizetéséből élünk meg, az enyém megy megtakarításba, hogy félretett pénzünk is legyen.


Szóval gyakorlatilag nem szorulunk rá, de legalább én is kereshetnék említésre méltó összeget. Mert rossz nekem, hogy ő keres többet, és csak abból élünk:(....


A férjem nagyon nem szeretné ha elvállalnám.


Ti mit gondoltok? Bevállalnátok? Életkort is írjatok.


2013. nov. 7. 10:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
én nem vállalnám el. a kapcsolatom fontosabb minthogy mennyi pénzt keresek. keresgélnék inkább tovább. ha csak szombat-vasárnap találkoznátok, szerintem garantált az elhidegülés. 32F
2013. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
főleg úgy nem, hogy igazából nincsenek nagy anyagi gondjaink.
2013. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
igen, én is ettől félek. Amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, és nem szeretném, ha ez megváltozna egy munka miatt. Mert így kevesebbet találkoznánk mint amikor csak együtt jártunk:(
2013. nov. 7. 11:06
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
hát, én nem tenném, mint mondtam. nem is tudod milyen meglepően gyorsan beindul az elhidegülés, ha keveset vagy együtt a másikkal. én már tapasztaltam. hiába szerettük egymást nagyon, az ilyen tökéletesen keresztbe tud tenni, még akkor is, ha nem akarod. szóval én inkább a jó kapcsolatomat tartanám fontosnak, amit meg kell becsülni. ráadásul a férjed sem akarja, ami szintén pozitívum szerintem. 1-es voltam amúgy megint :)
2013. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2013. nov. 7. 11:30
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen helyzetben elvállalnám, hiszen nagyon szűkösen jöhettek ki ebből a pénzből. Nem tudom, ti hogy éltek meg 130.000 ft-ból, ebből 50-60 a kaja, 20 a benzin, a maradék meg a rezsi egy átlagos háztartásban.
2013. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
milyen 50-60 a kaja? két emberre? kevesebből is ki lehet jönni bőven.
2013. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Van, akinek való ez a fajta életmód és van, akinek nem. Nekem nem menne, így nem is vállalnám és a férjem sem. Szükségünk van rá, hogy együtt legyünk a családdal napi pár órát. Ha a férjed nagyon nem szeretné, akkor szerintem neki sem való. Lehet, hogy az anyagi helyzetetek javulna valamelyest, de elhidegüléshez vezethet a sok távollét. Más megoldás nem kerülhet mostanság kilátásba munka terén....?

37/N

2013. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
7.: hát igen, ha tesco gazdaságos meg spar budget termékeket, egyfolytában farhátat meg aprólékot vesz az ember, akkor biztosan. Ha minőségi tejtermékeket, húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket, akkor nem. Mondjuk nekünk az 50-60-ban általában a tisztítószer, tisztálkodószer is benne van.
2013. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak ez adódott, mint lehetőség, mert az ismerősöm munkája igazából, de ott akarja hagyni, mert nem bírja.


Keresek én, de egyenlőre nincs most más. Vagy a biztos 30 ezer, vagy elvállalom a munkát, és akkor lehet, hogy gondolnak egyet és kirúgnak mondjuk 1 hónap múlva, akkor viszont semmi sem lesz, és még keveset is találkoznánk:(


Csak ketten vagyunk.

30 ezer a nagy bevásárlás,

plusz hetente 4000 a kisebb dolgokra mint kenyér pl.

A rezsi nyáron 10-15 ezer, tavasszal és ősszel 25 ezer, télen 30.

A férjemnek van két biztosítása, illetve az én tbm, ez havi 15 ezer összesen.

Illetve a férjem 5 ezret költ utazásra.


Kb ennyi a kiadásunk.


Ha barátokkal szórakozni megyünk, az ritkán kerül pénzbe.

Évente 2 évfordulót ünneplünk, ezek pénzesek. Néha veszünk könyveket is.

2013. nov. 7. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!