Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalásnak számít a szexchat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít a szexchat, ha a házastársam elzárkózik a szex elől?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
16%
Jóban rosszban együtt vannak. Ez a szextől független. Továbbra is jár irhabunda, lakhat otthon, stb, de csak saját magától van joga megvonni a szexet a másiktól nincs.
2013. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem írta, hogy a férfi a hibás, ezt hol olvastad?

Én is csak annyit írtam, hogy hónapok alatt azért párszor legalább kielégíthetné a feleségét, ha maga nem is kívánja a szexet (fordítva is ugyanezt írtam volna).

Senki sem biztatta, hogy csalja meg, mert szemét a pasi, ha ezt olvastad, akkor valamit szívhattál, és hallucinálsz, 55%-os.

2013. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
16%
Én biztattam. Mert nem hiszek benne h a nő nem kamuzik. Valószínűbb hogy mással dug.
2013. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Lelki problémája van, ami miatt majdnem elvált tőlem. Nem, nem csaltam meg. Azt mondta, mindkettőnknek meg kell változni, hogy folytathassuk.
2013. nov. 9. 18:18
 15/36 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy az a kérdező, akinek a feleségét megerőszakolták? Ebben az esetben nemcsak megcsalás, de kifejezetten szemétség is lenne. Azt szeretnéd, hogy benned se tudjon többé megbízni?


Ha nem te vagy: beszéld meg a házastársaddal. Ha áldását adja, oké. Ha nem, akkor célszerű kiegyezni egy időintervallumban, amíg türelmes vagy. Nagyon nem mindegy, mi az oka a szünetnek.

2013. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Direkt nem írtam előbb, vártam a válaszokat. Szerintem egy nőnek is vannak igényei, de a válaszokból nem ez jött le.
2013. nov. 9. 18:19
 17/36 anonim ***** válasza:
80%
Közben látom, hogy nem te vagy. Akkor tényleg meg kéne beszélni. A lelki problémákra létezik pszichológus, a kapcsolatiakra párterápia stb. Persze azon is múlik, miért váltatok majdnem, de alapvetően nem korrekt elvárás, hogy még hónapokat várj. Ahogy a szexchat se lenne korrekt. De kettőtöknek kell eldöntenie (MINDKÉT FÉL igényeit figyelembe véve), mi fér bele.
2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%

Nos, ha te titokban szexchatelni fogsz, az egyértelműen nem csak rontani fog a helyzeten, pláne, ha lebuksz.

Nehéz kb. 0 információval segíteni, de ha nekem fontos lenne a házasságom, akkor egy ideig megelégednék a maszturbálással is, de nem keresném más férfiak társaságát.

Persze ha ölelés, csók sincs, de legalább egymáshoz bújás (bármilyen kedvesség), az más, azt nem sokáig bírnám.

2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%

Azt tedd a másikkal, amit te magad is elvársz tőle!

Téged zavarna, ha a párod mással szexchat-elne???

2013. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
49%

Na kérdező, te is tudsz szöveget értelmezni :D

Elkezdett tán valaki szidni, hogy de sok igényed van?! Nem!

Megkérdezted, hogy megcsalás lenne-e, kaptál is választ. Azt senki nem írta, hogy mosolyogva tűrj hónapokig, mert az semmi.

2013. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!