Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan leírják az olyan kapcsolatot ahol 1 hónap után bemutatják a szülőket? Már készpénznek veszik, hogy tuti 2 hét múlva szétmennek.

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen logikáról nem hallottam. Én is 1 hónap után lettem bemutatva, páromat is kb akkor vittem haza, igaz, már ismerték egymást, csak nem, mint udvarló státuszban. Szerintem ilyen nincs, amiről írsz. Ha valaki hazaviszi egy embert az anyjáéknak bemutatni, nem arra gondol senki, hogy úgyis szakítanak. Épp ellenkezőleg, az egy jel arra, hogy a kapcsolat komoly.
2013. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Barátom már kb. 2 hét után találkozott anyámmal, mert épp költözködtünk és segített. Már 5. évünket tapossuk együtt.....
2013. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem kamasz -kisfelnott nagy lanyaim es fiam van.Az a haziszabaly az udvarlot 4-6 honap utan lehet meghivni ebedre.

Annyi fiu lany fordul meg az eletukben kevesbe komolyan nem szeretnem az osszes nevet megjegyezni mint anyos.

Ha komoly akkor egy fel ev mulva szivessen latom az illetot.

Igy is sikerult eghy parszor rossz neven szolitanom a lanyom baratjat.

2013. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már mint nem a szülők írják le, de sok ismerős, távoli ismerős.

És azt én sem értem a kettőnek mi köze egymáshoz.


Mi 4 éve vagyunk együtt és kb. 1 hónapja lehetett amikor bemutattuk egymást a szülőknek. Az esküvőnkre készülünk.

2013. nov. 19. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem egy hónapos rózsaszín ködben mèg minden kapcsolat komoly....ennyi idő nem elèg ...
2013. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 4 éve vagyunk együtt, nemsokára házasodunk. A család egy részével már egy hónapon belül találkoztam (nem konkrét bemutatás volt, de ott aludtam, és reggel beléjük botlottam :D). Anyukája akkor nem lakott velük, vele két hónap után találkoztam először.

Amúgy én sem értem az összefüggést, nyilván senki sem úgy mutatja be pár hónap után a barátját/barátnőjét, hogy "anyu, apu, ismerjétek meg a leendő menyetek/vejetek". Miért kellene véleményezni, hogy tartós lesz, vagy sem a kapcsolat? Nem mindegy (ilyen szempontból) ?

2013. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, nem is hallottam ilyet. Mi is egy-két hónapon belül bemutattuk egymást a családnak és már öt éve élünk együtt.
2013. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem 2 hét után bemutattak szinte mindig. Így jött össze Sőt az egyik pasim anyukáját még azelőtt ismertem meg, hogy összejöttünk volna. Igaz minden exemmel szakítottam, lehet el kéne kezdenem félni most is, így 2 év együttélés után, hogy ez még visszaüt :D
2013. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak úgy vele, hogy jaj, csak akkor, ha már tutibiztos, hogy sokáig együttmaradunk... ez sztem baromság. Ha jó a kapcsolat a családban, akkor én, ha szülő lennék, szeretném legalább egyszer látni, kicsit megismerni azt, akivel épp fut a gyerekem, még akkor is, ha esetleg 2 hét múlva szétmennek.

Amúgy sztem nálam egy hónap sem volt addig, hogy bemutattam a párom otthon, ő még korábban, aztán most már 4 éve toljuk együtt :).

2016. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!