Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menyi idővel érdemes babát...

Menyi idővel érdemes babát vállalni ismerkedés után? 2-3 hónap elteltével szeretnénk de sokan azt mondják korai ti mikor vállaltatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 15:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

mi??a pároddal való megismerkedés utánra gondolsz??

mi megismerkedtünk, 1 évre rá összeházasodtunk,aztán jöhetett szóba a baba...

2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A megismerkedésünk után 7,5 évvel.
2013. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve voltunk együtt.


Én is korainak gondolom a 2-3 hónapot. Még nem ismeritek egymást.


Persze ha még nincs gyereketek és 38-40 felett vagytok, akkor kicsit más a helyzet.

2013. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Amikor ti úgy érzitek eljött az idő!:)

Ne másra hallgassatok.

Én a párommal 4 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást, 1 hónapos terhes vagyok + az esküvő is szóba jött.

Mindent úgy csináljatok, ahogy nektek a legjobb!

2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Kerria ***** válasza:
100%

2007-ben megismertem

2010-ben feleségül mentem hozzá (mondjuk ez akár ki is hagyható

2011-ben születet meg első kislányunk


Pár hónap alatt nem tud kiforrni egy kapcsolat, ott még nagyon rózsaszínben látja az ember a világot, még "pukizni" sem mersz a másik előtt :)


Én azt mondom legalább 1 év, ha lehet összeköltözve...

2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Összejöttünk, rá 2 évre összeköltöztünk, 1 évre rá összeházasodtunk, és 1 évre rá jön most a babánk!2-3 hónap eltelte szerintem is kevés!

32hkm

2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
30 felett vagyunk és igen ismerkedésünk 3 hónapja van már
2013. júl. 19. 15:28
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap tényleg elég kevés, pedig én aztán nem vagyok a hosszú évekig való langyos kapcsolat híve. Szerintem legalább 1-2 évet várjatok, így meg is tudjátok ismerni egymást. Mert aztán ha jön a gyerek és kiderül, hogy hoppá, mégsem olyan szép minden együtt, mint gondoltátok, akkor meg szerencsétlen gyerek issza meg a levét.
2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Vállalhatsz, csak ne csodálkozz, ha a egyedül álló anyuka leszel...

Még egymást sem ismeritek! Együtt éltek egyáltalán???

2013. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban ismerkedtem meg a párommal. a 18. szülinapomra gyűrűvel ajándékozott meg. 19 évesen házasodtunk meg, és 20 éve koromban lettem terhes. A mai világban isteni szerencse, hogy azóta is együtt vagyunk (15 éve), nem is tudom, milyen nehéz lenne az életem egy túl korán vállalt gyerekkel, egyedül. Jáááj. Még így is bármikor beüthet valami. Érdemes mindennek megadni a módját és az idejét. Van olyan ismerősünk, aki akkora szerelemben élt a párjával, hogy azt hittük, hogy nincs is még egy hasonló, 2 év után meg valahogyan elfáradtak és békében ugyan, de szétmentek. Soha nem gondoltuk volna, de ők sem!
2013. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!