Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem elhagyott, mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott, mert már nem tudott velem együtt élni (állítása szerint) és összeköltözött egy másik nővel. Ez teljesen végleges elhatározás? Van olyan, akinél ez történt és a párja visszament?

Figyelt kérdés
Úgy érzem rajta, nehezen tud elszakadni tőlünk, mert van egy 2 éves kislányunk is. Én még úgy érzem, vannak érzelmei irántam, a nő csak egy kapaszkodó számára, hogy ne kelljen egyedül lennie. 10 évig voltunk együtt, nem hiszem, hogy ebből ilyen egyszerűen ki lehet szállni. A nőnek vőlegénye volt, aki szeretné visszakapni a csajt. Kíváncsi lennék minél több tapasztalatra és véleményre. Köszi!
2010. máj. 5. 11:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
másik nővel van per pillanat és te képes lennél visszafogadni?lépj túl rajta..
2010. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg visszafogadnád?
2010. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Talán jobb is, nem?

Nem annyira megbízható a férjed. Próbáld meg elfelejteni és előbb-utóbb te is találsz valakit. Bár gyerekkel nehéz, de én egy ilyen férfiban nem tudnék bízni.

26.L

2010. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Gondolkozz el,hogy te miben vagy hibás,amiért otthagyott? Törődtél vele is eleget,nemcsak a gyerek a mindened? Megkérdezhetnéd tőle,hogy miért nem akar már veled élni? A picinek jobb lenne,ha kibékülnétek és közösen nevelnétek fel! Nem kell feltétlenül" az azonnal válj el,ne bocsáss meg "tipusú emberekre hallgatni!
2010. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne alézd meg magad azzal hogy visszavárod. Senki sem kényszerítette rá mégis egy másik nővel van együtt nem veled és a kislányotokkal. Nem mond neked ez valamit?

Ha egyszer megtette veled most is megfogja.

A testvérem van pillanatnyilag ugyanolyn helyzetben mint most te, náluk a kiisfiuk 5 éves. Fél éve van együtt a férje az uj nőjével aki máris terhes, és az énelképesztően naiv nővérem még mindig visszavárja a pasit. Látom hogy szenved szegény, légy okos és próbáld meg lezárni, mert hidd el ez semmi jóra nem vezet.

2010. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Nahogy visszafogadd! Az ilyen, aki képes elhagyni egy kétéves gyereket egy másik nő miatt, az nem megbízható. Később ugyanúgy félremenne. Becsüld magad annyira, hogy nem foadod vissza!
2010. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha vissza menne ,eltudnád felejteni a félrelépését?Megtudnál benne bízni?
2010. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%

Lehet túl hosszú volt neki az a 10 év, akart egy kis változatosságot.


Ha összeveszik az új nővel, 2-3 hónap és kiderül, aztán lehet visszamegy, vagy menne hozzád, ezt nem lehet megmondani, itt senki sem jós.

2010. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
van rá esély, hogy ha megtapasztalja, milyen az új, visszemenne. De érdemes visszafogadni?
2010. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

A folyó sem fordulhat vissza...

Igen hozzám mind visszatáncolt aki elhagyott de aztán én dobtam ki őket.

Ha most visszajönne akkor sem működne mert nem a kölcsönös szimpátia tartana össze titeket hanem az akarat. Neki most valami új van, érdekesebb.

10 Év alatt a te érzelmeid sem most vannak a csúcson szerintem. Aztmondják 7 év fölöttig ha együttmaradtok az már meg is marad. Elfelejteni nem fog az fix, de annyibol rendes hogy nem csalt meg hanem elhagyott. igy tisztább a dolog. Ilyenkor a legnehezebb de legcélravezetőbb ha megszakitasz vele minden kapcsolatot, nem keresed, bár még aZ utcán is őt látod mindenkiben.

Én ilyenkor elmentem pszichológushoz aki nagyon sokat segitett meg altatót is adott meg kedélyjavítót.

Az fix hogy a régi már nem lesz soha.

Mindenképp visszafog térni, de játszanod kell a meg nem kaphatót ahhoz hogy érdekeld őt! Ostromolnia kelljen ahhoz hogy hozzászólj, ha igazán visszakarod kapni. De ez többesélyes. Ha ő vagy a csaj megtalálták egymásban az igazit, (mert az esélye megvan) akkor aztán csinálhatsz te meg a vőlegény bármit. De ha nem hagyod békén, nem lesz idő, amikor hiányozz neki. 10 évet nem lehet csak úgy hipp hopp elfelejteni. Ilyen csak a filmekben van.

2010. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!