Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy a párom megértse, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon sok köztünk a korkülönbség, de ennek ellenére szeretjük egymást. Ma azt mondta, hogy váljunk el (két hónapja vagyunk házasok) mert ő nem tudja azt megadni amire szükségem van. Keressek egy fiatalabb és pénzes pasit. Hiába mondom neki, hogy én vele vagyok boldog és az anyagi körülményeink majd rendbe jönnek. Ő azt mondja, hogy ezzel csak nekem akar jót. Nagyon szeretem őt! Már az öngyilkosságra is gondoltam...
2013. nov. 29. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja nem tudta, hogy mit tud megadni és mit nem?
2013. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

a párod a fiatalabb igaz?


Ha 2 hónapja vagytok házasok, ennek az időszaknak a legszebbnek kellene lennie. Ennek ellenére őt kétségek gyötrik. Nem biztos hogy veled van a hiba. Lehet hogy ő gondolta meg magát vagy nem biztos az érzelmeiben, így rád tereli, hogy te érezd sz**rul magad... én is voltam ilyen kapcsolatban, de sikerült kimásznom belőle. Na jó lehet hogy túlreagálom és csak egy kis hullámvölgy ez nála, de minden esetre beszéljétek meg!!!

2013. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2, a Kérdező a fiatalabb a kérdés szerint...
2013. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát mi férfiak olyanok vagyunk, hogy ha a nőnek nem tudjuk azt adni amit szeretnénk, akkor kétségek közé esünk. Egyébként erre az egészre a legjobb szerintem egy családi vállalkozás. Illetve ez lenne a normális, hogy férfi és nő összefog, és alkotnak valami nagyszerűt. Nem az, hogy a nő is dolgozik egy munkahelyen, meg a férfi is, aztán alig látják egymást, teljesen mást csinálnak, találkoznak xy kollegával, aki elhívja őket egy kávéra, majd a lakására, és már kész is a válás.. Vagy pedig valakit kirúgnak, és akkor a másik meg egyedül van otthon, szóval a legjobb ha ketten alkotnak valami egyedit.
2013. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiatalabb. Hiába mondom neki, hogy ő életem szerelme, csak azt hajtogatja, hogy jobb lesz nekem nélküle és csak azt akarja, hogy én boldog legyek.

Szerintem tényleg ez a valódi oka annak, hogy el akar hagyni. Hogyan bizonyítsam be neki, hogy nekem ő pénz nélkül is jó?

2013. nov. 29. 15:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem a potenciális gyerek-kérdésen pánikolt be... na, ezt csak azért gondolom, mert nálunk is nagy a korkülönbség csak itt én vagyok az idősebb, és egy időben ez engem is foglalkoztatott...
2013. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyereket nem tervezünk. Azért házasodtunk össze mert szeretjük egymást, ő kérte meg a kezem. Engem nem zavar a kora, mert én így szeretem őt. A korombeliekkel sosem működött a kapcsolatom.
2013. nov. 29. 16:11
 8/15 anonim ***** válasza:
OK, értem... nem írtad melyikőtök mennyi, de tudod, ha te mondjuk a huszas éveid elején vagy tegyük fel, a párod meg a 40-esekben, akkor azt gondolhatja, hogy "ja, most úgy érzed, hogy ez a fontos számodra nem a gyerek-kérdés, de mi lesz, ha 10 év múlva másként fogsz érezni..."
2013. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem te erõltetted rá a házasságot?
2013. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem is akartam hozzámenni, csak megkérte a kezem és nem akartam megbántani. Az ismerősök mondják neki, hogy ha vele vagyok akkor biztos szeretem.
2013. nov. 29. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!