Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna a...

Mit csináltatok volna a helyzetemben? Nagyon szeretem de meg kellett bántanom az ő érdekében.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem pár hónapja egy férfival, ő nős, én férjnél. (Mindkét házasságban vannak gyerekek) Előre szeretném leszögezni, hogy nem volt köztünk semmi, még egy csók sem!! Viszont megszerettük egymást, soha hozzá hasonlóval nem találkoztam, állítólag ő sem. Úgy vélem egyikünk sem hibás abban, hogy beleszeretett a másikba. Tegnap azt kérdezte tőlem, ha ő otthagyná a feleségét akkor én vele lennék-e? Az ő érdekében azt válaszoltam, hogy menjen el és többet ne találkozzunk. Azért mondtam ezt, mert nem akarom elválasztani a feleségétől, biztos nem véletlenül van vele és én sem aláznám meg a férjemet. Belegondoltam mindkettőjük helyzetébe, hogy mi lenne, hogyha mi összejönnénk. Viszont pocsékul érzem magam, hogy megbántottam őt és még azt sem mondtam el neki, hogy miért válaszoltam ezt. Mit csináljak? Keressem meg és mondjam el, hogy miért válaszoltam ennyire nyersen vagy az a legjobb ha innen mindketten elkezdünk felejteni?
2011. ápr. 16. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a férjeddel akarsz maradni, akkor ne magyarázkodj ennek a férfinak. Innentől kezdve felejtsétek el egymást.
2011. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először magadban kell eldönteni, hogy kit akarsz. Megéri neked elválni a férjedtől csak azért, hogy ezzel a férfival lehess? Vagy megéri elfelejteni ezt a férfit csak azért, hogy a férjeddel lehess?

Viszont, ha úgy érzed, hogy szükséged van a férfira, akkor őszintén mondd el a férjednek, mert sokkal megalázóbb lenne neki, ha valahogyan lebuknátok...

Hallgass a szívedre és akkor biztos vagyok bent, hogy jól fogsz dönteni! :)

2011. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!